Reklama

  POPMAG – nowy magazyn muzyczny

  Miniaturka9 maja do sieci trafił pierwszy numer magazynu muzycznego POPMAG. W numerze wywiady z takimi muzycznymi gigantami jak Digitalism, Japandroids, Alt-J, Jessie Ware i wiele innych. Nie zabraknie oczywiście polskiego akcentu - Kapela Ze Wsi Warszawa, Kari Amirian, Paula i Karol oraz nasz poznański Zakręt.

  Motywem przewodnim jest American Dream. Zapewniamy solidną dawkę muzyki, dużo dobrych tekstów i pozytywnych, estetycznych wrażeń. POPMAG to rewolucyjny magazyn o muzyce, z muzyką i dla muzyki. Ekskluzywny, ale nie niszowy. Łączący ogólnie pojętą popkulturę i aktualnie panujące trendy z najświeższymi wydarzeniami i newsami. Oprócz krótkich tekstów informacyjnych proponujemy naszym czytelnikom ciekawe artykuły, odważne felietony i niebanalne wywiady. Ikony kultury zestawiamy z młodymi twórcami. Nie boimy się łączenia muzyki z modą , filmem i sztuką.

  Zdjęcie

  POPMAG oprócz standardowych tekstów proponuje stałe rubryki. Każda z nich pojawia się nieprzerwanie w tych samych odstępach czasu i może pochwalić się wielkim zainteresowaniem wśród czytelników. W naszych rubrykach podróżujemy po świecie w poszukiwaniu muzycznych inspiracji, przedstawiamy sylwetki uznanych i mało znanych artystów, prezentujemy dizajnerskie produkty i stawiamy w ringu muzycznych gigantów.

  Czytelnikami POPMAG są osoby, które interesują się muzyką i stale poszukują świeżych informacji. Osoby otwarte na nowości, kulturę, gadżety i aktualnie panujące trendy oraz będące źródłem rekomendacji dla innych. Ludzie świadomi, aktywni, szukający nowych wrażeń i inspiracji.

  Źródło: netfan.pl/popmag.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4638710
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.