Elijah Wood został DJ'em i twarzą marki Bushmills!

MiniaturkaAktor Elijah Wood od pewnego czasu sprawdza się w nowej roli. Jakiej? DJ'a! Już w czerwcu będzie można zobaczyć go na żywo w akcji na wyjątkowym festiwalu w destylarni whiskey Bushmills. Jak to możliwe?

Parę dni temu niezapominany ze swojej kreacji Froda z „Władcy Pierścieni” Petera Jacksona Amerykanin dołączył do zestawu artystów grających na niecodziennym festiwalu Bushmills Live. Wraz ze swoim kolegą, Zach’em Cowie, Wood tworzy kolektyw DJ'ski pod nazwą ‘Wooden Wisdom’. Wystąpili już na secret-party przed tegorocznym rozdaniem naród Emmy w Los Angeles, w Amoeba Records, na festiwalu SXSW, czyli z coraz głośniejszym z każdym rokiem South By Southwest, oraz na kilku innych wydarzeniach markowanych przez  Bushmills.

Festiwal Bushmills Live odbywa się 20 i 21 czerwca tego roku w Irlandii Północnej, w najstarszej działającej na świecie destylarni whiskey. Wydarzenie organizowane jest przez Bushmills, irlandzką markę tego trunku, konsekwentnie od dłuższego czasu wspierającą artystów, takich jak Bon Iver i Chromeo.

Zdjęcie

Co ciekawe, w Polsce trzy osoby mają możliwość wygrać wyjazd na ten unikalny festiwal! Wystarczy wziąć udział w konkursie Bush&Mills Live, dostępnym na Facebook’owym profilu tej whiskey - B.Brothers w zakładce ‘Bush&Mills Live’. Zadanie konkursowe polega na dodaniu zdjęć pokazujących w zabawny sposób znajomość zgłaszającej się ekipy. Aplikacja oferuje różnorodne komiksowe narzędzia, które w tym pomogą. Zwycięska trójka zgrania luksusowy wyjazd i możliwość zobaczenia aktora w akcji na żywo.

Źródło: netfan.pl/futurepr.pl