Miesiąc muzyki na Sundance Channel!

MiniaturkaNa antenie kanału filmowego Sundance Channel w lipcu zostanie pokazany szereg programów muzycznych, w których wystąpią najwięksi i najbardziej wpływowi artyści świata.

Cykl obejmuje występy na żywo oraz wywiady z gwiazdami – w tym tak znane programy jak „Later with Jools Holland”. Oferta jest wyrazem zaangażowania kanału w dostarczanie widzom różnorodnej oferty wysokiej jakości programów specjalnych, muzycznych serii telewizyjnych oraz filmów niezależnych. Sundance Channel jest dostępny w ofercie UPC Polska w wersji HD na kanale 494 oraz w wersji SD na kanale 493, a także w ofercie Jambox w wersji HD na kanale 243.

Zdjęcie

Poniżej wybrane propozycje programowe w ramach „Miesiąca muzyki” na Sundance Channel:

Czwartek, 5 lipca
From the Basement – godz. 19:00
From the Basement to seria, która została stworzona przez producenta muzycznego i inżyniera Nigela Godricha. Produkcja obejmuje koncerty na żywo bez udziału osób prowadzących lub publiczności. W tym odcinku wystąpią PJ Harvey, Super Furry Animals, Free Blood oraz Operator Please.

Wtorek, 10 lipca
London Live – godz. 20:30
Wystąpienia muzyczne na żywo z epicentrum międzynarodowej sceny muzycznej. W kultowym klubie Koko w Camden Town wystąpią takie gwiazdy jak Chris Cornell, Dan Black, VV Brown czy Starsailor.

Sobota, 14 lipca
One Giant Leap: What About Me – godz. 22:35
Program o unikalnym projekcie muzyczno-telewizyjno-filmowym, który zrodził się z poszukiwań duchowości. Znani muzycy i myśliciele dokonają analizy współczesnego społeczeństwa. Rozmowy, które zostaną przeprowadzone bez scenariusza i scenopisu, pokażą nam, w jaki sposób łączymy się ze sobą poprzez kreatywność przekonania i wewnętrzne pokłady szaleństwa. W tym odcinku wystąpi legenda muzyki Carlos Santana.

Piątek, 20 lipca
Later With Jools Holland – godz. 20:00
Ikona muzyki brytyjskiej i prezenter telewizyjny Jools Holland przedstawia różnorodną mieszankę na którą składają się zarówno legendy, jak i muzyczne odkrycia ostatnich lat, tj. Crowded House, Roisin Murphy, Richard Thompson, Battles czy Angie Stone.

Piątek, 27 lipca
Video Killed the Radio Star: Sting – godz. 18:00
Największy wpływ na scenę muzyczną lat 80. XX wieku miały wideoklipy. W programie przyjrzymy się największym przebojom, które według reżyserów i artystów ukształtowały współczesną branżę muzyczną. W tym odcinku wystąpi jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów – Sting.

Niedziela, 29 lipca
Beck Talks with Dave Fanning – godz. 22:30
David Gray Talks with Dave Fanning – godz. 23:00
Wywiady z cyklu „jeden na jednego”, które oferują widzom wgląd w przebieg kariery słynnych muzyków. Irlandzki dziennikarz rockowy oraz DJ Dave Fanning rozmawia z eksperymentującym amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą, Beckiem oraz z angielskim piosenkarzem i autorem tekstów, Davidem Grayem.

Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to program telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego. Odważny, pomysłowy i bezkompromisowy Sundance Channel oferuje widzom różnorodny i ciekawy wybór nagradzanych, niezależnych filmów fabularnych i dokumentalnych. Poza szeroką dystrybucją na terenie Ameryki Północnej Sundance Channel jest dostępny na terenie Europy i Azji. Kanał należy i jest obsługiwany przez spółkę AMC Networks Inc. Sundance Channel jest marką, która cieszy się wysokim uznaniem i przyciąga rzesze widzów na wielu platformach.

Źródło: netfan.pl/Sundance Channel