Pozycja Fonografiki coraz silniejsza!

  MiniaturkaRośnie pozycja Fonografiki na rynku muzycznym i rynku dystrybucji płyt hip-hopowych w Polsce. Fonografika cieszy się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem raperów i producentów.

  Na najnowszej TOP 20 liście sprzedaży sieci Empik pozycję zajmują równolegle aż trzy wydawnictwa sygnowane logiem Fonografiki: Kali z płytą „Gdy zgaśnie słońce", Borixon i jego „Rap not dead" oraz Trzeci Wymiar z rewelacyjnym albumem „Dolina Klaunoow". Mało tego, „Gdy zgaśnie słońce” rapera Kali oraz „Rap Not Dead” Borixona wciąż utrzymują się w pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się płyt w kraju.

  Zdjęcie

  Najważniejsi raperzy i producenci muzyczni w kraju kierują swoje produkcje właśnie tu, do doświadczonej i zaufanej handlowo firmy. Kolejnym artystą, którego płyta będzie dystrybuowana przez Fonografikę, to album Lukasyno & Kriso zatytułowany „Czas wendetty". "Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w sukcesie współpracujących z nami artystów" – mówi Artur z Fonografiki. "Choć mamy ręce pełne roboty, jesteśmy otwarci na kolejne kooperacje" – dodaje.

  Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545423
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.