Nowa wakacyjna ramówka Radia Wawa

MiniaturkaOd dziś na antenę Radia WAWA wkracza wakacyjna ramówka. W związku z tym zmianom ulegną poszczególne pasma oraz nazwy programów. Ponadto na antenę stacji zostaną wprowadzone nowe wakacyjne pozycje, którym towarzyszyć będą polskie przeboje w letnim wydaniu.

Letni terminarz obejmuje program „Z parą od rana”, prowadzony przez Monikę Tarkę i Roberta Kilena. Przez całe lato będzie się on zaczynał o 7.00, czyli godzinę później, niż zwykle i oprócz stałych elementów będzie zawierał nowy felieton satyryczny Tomasza Łysiaka pt. „Hala odlotów. Wakacyjny Poradnik Dedektywa Inwektywa”. Warto też wspomnieć o wakacyjnym wydaniu konkursu „Skojarzeniówka”, w którym słuchacze Radia WAWA będą mieli szanse wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. weekendowe wyjazdy do różnych miejsc w Polsce.

Zdjęcie

W tygodniowej ramówce bez zmian pozostanie „Kultowa 10 po 10”, prowadzona przez Mariusza Nałęcz–Nieniewskiego, ale już między 11.00-16.00 na antenie będą nadawane „Najlepsze Polskie Przeboje na lato”, które prowadzą Michał Żołądkowski, Mariusz Nałęcz-Nieniewski i Paweł Wiszniewski. O 16.00 słuchacze Radia WAWA usłyszą program „Jazda na wakacje” zamiast „Polskiej Jazdy”, która wróci do ramówki jesienią.

W paśmie popołudniowym, prowadzonym przez Monikę Król, pojawią się również nowe elementy programu. Będą to m.in. „Wakacyjny kalendarz imprezowy”, informujący o atrakcyjnych letnich wydarzeniach na terenie całego kraju; „Książka na wakacje”, czyli słuchacze i znane postaci polecają książki na lato oraz cykl specjalnych materiałów reporterskich „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”, który będzie radiowym przewodnikiem po wyjątkowych miejscach w całej Polsce, zawierającym komentarze ciekawych gości i celebrytów.

Okładka

„Muzyczne Biuro Zamówień” Rafała Wodzińskiego potrwa z kolei o godzinę dłużej (19.00-23.00), a sobotnie „Muzyczne Party” będzie nadawane od 19.00-23.00. W niedzielę natomiast po 19.00 stacja zaprezentuje nową pozycję programową pt.: „Wakacyjna Lista Przebojów”.

Źródło: netfan.pl