Super akcja na Dzień Dziecka w sieci sklepów Biedronka

LOGO BIEDRONKA V1 LOWNa Dzień Dziecka Magic Records wraz z siecią sklepów Biedronka przygotował wspaniałą ofertę dla najmłodszych słuchaczy W terminie od 15.05 rodzice będą mogli kupić w siecią sklepów Biedronka super nowości płytowe w doskonałej cenie 19,99 zł.

Kolejne gwiazdy Pozytywne Wibracje Festiwal

MiniaturkaPaloma Faith, Earth Wind & Fire Experience Feat. Al McKay, Afromental & Polish Hip-Hop All-Star to kolejne gwiazdy PWF. Główną gwiazdą czwartej edycji festiwalu jest PHARRELL WILLIAMS.

Gitarowy Rekord Guinnessa pobijany na świecie

Miniaturka1.05 w Polsce odbędzie się europejskie święto muzyki gitarowej. Tysiące entuzjastów gitar z całego świata przyjedzie do Wrocławia, aby po raz 12. podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Maj ogłoszony miesiącem polskiej piosenki

Miniaturka24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 31 jeden dni maja na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia królować będą polskie piosenki. Znajdą się zarówno utwory sprzed lat, jak i te współczesne.

Pharrell Williams na Pozytywne Wibracje Festival

MiniaturkaGłówną gwiazdą czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival 2014 będzie popularny obecnie Pharrell Williams. Festiwal odbędzie się w piątek 20 czerwca br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie.

Juwenalia Krakowskie już po raz 50-ty!

MiniaturkaRozliczne i zróżnicowane koncerty, barwny korowód i doskonała zabawa. To wszystko odbędzie się w dniach 12-18 maja 2014 roku. Krakowscy żacy po raz pięćdziesiąty symbolicznie przejmą władzę nad miastem.

Naughty Boy i Nina Kraviz na Audioriver

MiniaturkaOrganizatorzy największego polskiego festiwalu z alternatywną elektroniką po raz kolejny udowadniają, że nie obawiają się wartościowego popu. W tym roku na scenie zagoszczą Naughty Boy i Nina Kraviz.