Wygraj bilety na koncert Jennifer Lopez!

MiniaturkaRusza kolejny konkurs organizowany przez agencję Prestige MJM. Tym razem do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się 27 września na gdańskiej PGE ARENIE.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wszystkie szczegóły znajdują się na fanpage'u agencji PRESTIGE MJM (facebook.com/prestigemjm).

Zdjęcie

"Wygraj bilety na koncert Jennifer Lopez!" Regulamin Konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest agencja Prestige MJM
2. Prestige MJM potwierdza, że jest Organizatorem koncertu Jennifer Lopez i wyłącznym fundatorem nagród w konkursie
3. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się 27 września na PGE ARENIE Gdańsk
4. Konkurs odbywa się na oficjalnym fanpage`u firmy Prestige MJM na portalu facebook (facebook.com/prestigemjm) i potrwa od 24 sierpnia do 10 września.
5. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie aplikacji konkursowej i przesłanie pracy oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego z podstawowymi danymi, w tym adresem e-mail (należy wypełnić wszystkie dane)
6. Praca musi zawierać uzasadnienie, dlaczego to właśnie do osoby ją przesyłającej powinny trafić bilety na koncert Jennifer Lopez
7. W konkursie wygrywają dwie najlepsze prace wybrane przez Organizatora
8. Każdy ze zwycięzców otrzymuje podwójne zaproszenie na koncert Jennifer Lopez
9. Organizator zwycięzców konkursu o wygranej i sposobie dostarczenia biletów informuje drogą mailową w terminie do 3 dni od zakończeniu konkursu (upływu terminu przesyłania prac). W odpowiedzi na maila o wygranej uczestnik konkursu powinien przesłać adres, na który należy wysłać bilety
10. Bilety do zwycięzców zostają wysłane niezwłocznie po otrzymaniu danych.
11. Na prośbę użytkownika, który zgłosił się do konkursu istnieje możliwość usunięcia danych z systemu.
12. Ta promocja nie jest sponsorowana, administrowana, ani zorganizowana przez Facebook.

Dołączając do konkursu przekazujesz swoje prywatne informacje organizatorowi. Informacje te zostaną wykorzystane tylko do celów promocyjnych konkursu.


Źródło: www.netfan.pl/www.imprezyprestige.com