Lana Del Rey we wrześniu w Polsce !

MiniaturkaJuż 14 września w Warszawie wystąpi najgorętsza gwiazda tego roku Lana Del Rey. Artystka pojawi się w Polsce po raz pierwszy i uświetni swoją obecnością galę „Polacy z werwą” transmitowaną przez TVP1. Koncert odbędzie się w Teatrze Narodowym z udziałem znamienitych gości.

Wydana na początku tego roku debiutancka płyta Lany Del Rey pt. „Born To Die” debiutowała na 4-tym miejscu listy sprzedaży OLIS i od tamtej pory nie opuszcza Top 20. Z albumu pochodzą single "Video Games", "Born To Die", "Blue Jeans", "National Anthem" i "Summertime Sadness" – rozgrywany obecnie przez największe stacje radiowe.

Zdjęcie

Lana Del Rey pojawia się w jesiennej kampanii marki odzieżowej H&M! Autorami zdjęć do kampanii jest słynna w świecie mody para fotografów - Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Specjalnie dla H&M Lana Del Rey nagrała też swoją wersję piosenki „Blue Velvet”. Teledysk do utworu został nakręcony przez Johana Rencka i będzie go można zobaczyć od 19 września na stronie www.hm.com, a jego skrócone wersje w kampanii telewizyjnej. Lana pojawia się w nim w ubraniach pochodzących z jesienniej kolekcji H&M,  które nosi w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Druga część kampanii H&M z udziałem Lany Del Rey pojawi się w październiku.

Koncert artystki będzie można obejrzeć w programie 1 TVP, 14 września o godz. 22:05.