9.11-Massive Sound-Elektrownia-Łódź

MiniaturkaFormacje PRETORIANS & DECEPTICON mają zaszczyt zaprosić wszystkich na wydarzenie, które na pewno pozostanie w waszej pamięci na wiele miesięcy. Po latach wspólnych imprez i dzikich melanży postanowiliśmy razem połączyć swoje siły.

I w taki oto sposób 9 listopada o godzinie 20.00 w Klubie Muzycznym Elektrownia w Łódzkiej Manufakturze odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczne, na które zapraszamy wszystkich ludzi kochających dobry i mocny drum and bass i niesamowite brzmienia w rytmach oldskool.

Za konsolami na dwóch salach będą grać DJ'e i producenci z naszego miasta. Jest to grono bardzo dobrze znanych wariatów, którzy za stołem mikserskim tworzą cuda i potrafią poruszyć bez wyjątku każdego, nawet najbardziej opornego klubowicza.

Żeby nadać jeszcze lepszy ton tej imprezie przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek! W puli jest 50 specjalnie oznaczonych biletów, które uprawniają do 50% zniżki na następną naszą imprezę.

Gwiazdą wieczoru będzie DJ oraz producent muzyczny wydający swoje kawałki w bardzo dobrze znanej wytwórni HOSPITAL RECORDS z Wielkiej Brytanii - DJ B-COMPLEX !!!

Główne gwiazdy:

B Complex (Hospital Records) - Słowacja
http://www.myspace.com/bcomplexdnb/radio

Zdjęcie

MC Dynamite - UK
http://www.dynamitemc.com/

Zdjęcie

Ponadto na imprezie zagrają:

Scena drum and bass:

Effective -Pretorians
Radical-Pretorians
Subject-Decepticon
Syndrom -Decepticon
D-Soul -Decepticon
Shima -Bassline Assassins
Overquake -Independen
General-Independent
Armani-Independent

Mc

Akira - Magister Ninja
Kriba - Radio Koszalin
Krolas - Kettle-Drum
Impact - Drum Team

Scena oldskool:

Rip Danger-Independent
3-Way-Independent
Kasper-Our Crowd
Inkee-Independent
Yankee-Amnezia / Energy crew
Spox-Independent
Mc Akira-Magister Ninja

Bilety w przedsprzedaży można zakupić na www.dnbplanet.com oraz Skylark ul.Piotrkowska 107, Łódź.
15.09.12 do 15.10.12 - 27 zł
16.10.12 do 31.10.12 - 30zł
01.11.12 oraz w dniu imprezy 35 zł
Bilet Vip: 45 pln, ilość ściśle ograniczona, info : Paweł 796666077 Adrian 512271005

Plakat

B-COMPLEX aka Matus Lenicky jest producentem muzycznym i DJ'em, pochodzi z Bratysławy /Słowacja/. Przygodę z muzyką zaczął w wieku 12 lat, w 1996 roku. Fascynacja muzyką i pasja przeprowadziły go przez masę gatunków muzycznych, począwszy od takich jak hardcore, trance, psychotrance, aż do eksperymentów z down stepem i hip hopem. W 2001 roku odkrył album Stakka & Skynet ”Clockwork”. Właśnie wtedy zaczęła się jego fascynacja drum and bassem.

Artysta prezentuje unikalny styl, stara się podążać własnymi ścieżkami i nikogo nie naśladować. drum and bass, który tworzy zawiera masę energii, harmonii i wyrafinowanych dźwięków. Jako producent został odkryty i doceniony przez szeroką publikę w listopadzie 2008 roku, kiedy sławę przyniósł mu utwór "Beautiful Lies", który zapewnił mu też podpisanie umowy z Hospital Records. W styczniu 2009 roku numer został wybrany najlepszym utworem drum and bassowym roku. Mato zdobył również statuetkę dla najlepszego producenta 2008 roku. Od tego czasu wydał pod egidą Hospital Rec. kolejne utwory, a jego DJ'ska kariera poważnie rozkwitła.

B complex zapracował na swoje imię. Warto dodać, że masa utworów do wydania, zapełniony kalendarz imprezowy i granie na cyklicznych imprezach Hospitality świadczą o jego przynależności do DJ'skiej czołówki.

Na mikrofonie czas umilał będzie angielski MC, niesamowity wariat i mistrz swojego stylu - MC DYNAMITE.

MC DYNAMITE aka Dominic Smith dorastał w wielu zakątkach świata. Niemcy, Irlandia, Brazylia i Wielka Brytania - Gloucester, Bristol i Londyn, w którym mieszka do dziś. Dynamite jest jednym z najbardziej znanych światowych MC. Swoje uznanie zdobył na scenie jungle i drum and bass oraz wypuścił kilka niezłych hip hopowych, breakowych, garażowych i reggae numerów. Przez lata Dynamite współpracował z wieloma artystami światowej klasy wliczając w to Krafty Kuts, The Nextmen (Round of Applause, Blood & Fire), DJ Skitz, Sinden, Switch, Andy C, DJ Zinc, Missile, DJ Friction oraz the Scratch Perverts.

Swoją karierę jako MC zaczął w pirackiej rozgłośni Krush FM nadającej w Gloucester we wczesnych latach 90-tych. Po spotkaniu z legendarnym Roni Sizem w 1994 roku, kiedy to nawijał dla Full Cycle (zespół z Bristolu) stworzył grupę Reprazent (Dynamite + Onellee). Ich debiutancki album "New Forms" wygrał Mercury Music Prize w 1997 roku. Rola MC Dynamite'a została wzmocniona w ich drugim, inspirowanym hip hopem albumie "In The Mode" z roku 2000.

Dynamite wypuścił solowy album "The World of Dynamite" oraz mixtape "Big Man Talk" wykorzystując sample z utworów Enyi i Kanye Westa. Dalsze potwierdzenie elastyczności Dynamite'a jako artysty miało miejsce w utworze Bounce, który pojawił się w grach Madden NFL '07, Need for Speed: Carbon i After Party. Kawałek "Warning" znaleźć można w grze Crackdown 2 na Xboxa.

Po długim paśmie sukcesów Dynamite skoncentrował się na prowadzeniu 2 audycji radiowych w UK. Jego gośćmi byli m. in. P Diddy, Lady Gaga, Katy Perry, Redman, Shaggy, Pussy Cat Dolls, Ja Rule, Estelle, Chipmunk i wielu innych.

W chwili obecnej artysta ostro pracuje w studiu nad nadchodzącym Big Man Talk 3 oraz nieprzerwanie występuje na całym świecie z DJ'ską drum and bassową, dubstepową i breakową elitą. Jego nowy, solowy album "Radioactive" powstał przy współpracy z wieloma artystami, takimi jak z Blame, Zinc, Monsta, Jack Beats, Shy FX, Skream czy Redlight. W najbliższej przyszłości należy spodziewać się albumu "Reprazent" oraz obecności artysty na nowym albumie Krafty Kuts.