Gitarowy dźwięk kontra Hip Hop!

MiniaturkaNajciekawsza kolaboracja muzyczna roku zbliża się wielkimi krokami, a my uchylamy rąbka tajemnicy! Nie zdradzamy jeszcze jakich artystów zobaczysz w Soho Factory w Warszawie. Podpowiadamy jednak, że będzie to zderzenie ciężkich gitarowych brzmień i hip hopu.

Koniecznie zarezerwuj datę 22 listopada! To właśnie wtedy w Warszawie pojawi się szansa przeżycia niesamowitego koncertu. 22 listopada w Soho Factory zgromadzą się zarówno fani ciężkiego gitarowego grania jak i hip hopu. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w tym miejscu odbędzie się muzyczna kolaboracja roku! Ty też powinieneś tam być! Jedno jest pewne – zwycięży muzyka, ale to od Ciebie zależy czy w pierwszej polskiej edycji Red Bull Soundclash laury zwycięstwa przypadną kapeli rockowej, czy reprezentantom hip hopu.

Zdjęcie

Obejrzyj klip zapowiadający Red Bull Soundclash, w którym dwa odmienne gatunki muzyczne zderzają się ze sobą z wielką mocą! Kto wygrał? Chcesz dowiedzieć się kogo na dwóch scenach chcieliby zobaczyć czołowi polscy dziennikarze muzyczni? Zapytaliśmy o to Mikołaja Lizuta, redaktora naczelnego Radia Roxy oraz Artura Rawicza - dziennikarza muzycznego.

„Fajne byłoby zderzenie artystów z różnych muzycznych bajek i pokoleń. Ale istotna jest też konfrontacja scenicznych osobowości. Z chęcią zobaczyłbym na Red Bull Soundclash pojedynek Brodka vs Maleńczuk albo Kazik vs Muniek”- mówi Mikołaj Lizut.

„Kogo chciałbym zobaczyć w takim starciu? Któryś z projektów Tomka Lipnickiego lub Roberta Brylewskiego, może Flapjack, może Acidów czy Justynę Steczkowską, która ostatnio wypuszcza się w kompletnie zaskakujące dla jej fanów rejony muzyczne. Red Bull Soundclash to super idea. Pomysł jednakowoż intrygujący dla słuchaczy, jak i dla samych artystów. Jeśli element zaskoczenia występuje i tu i tu, to czego chcieć więcej?” - uważa Artur Rawicz.


Źródło: www.netfan.pl/www.redbull.pl