Audioriver nominowany do UK Festival Awards

MiniaturkaNasz rodzimy festiwal świata niezależnego Audioriver został właśnie nominowany do prestiżowych UK Festival Awards. Płockie wydarzenie jest jedynym polskim eventem, który znalazł się w kategorii Najlepszy Festiwal Zagraniczny.

Decyzja, kto zwycięzy należy do internautów, a głosowanie trwa do 31 października. Audioriver mierzy się z 31 festiwalami z 20 krajów, a wśród nominowanych są takie legendy, jak Burning Man (USA), Exit (Serbia), Roskilde (Dania), Sziget (Węgry) czy Tomorrowland (Belgia).

Zdjęcie

„Bardzo się cieszymy, że znów zostaliśmy uznani przez jury UK Festival Awards. To m.in. przez takie wydarzenia Audioriver jest coraz częściej odwiedzany przez zagranicznych miłośników dobrej elektroniki. W tej chwili z 27 tysięcy naszych fanów na Facebooku, aż 5 tysięcy jest spoza Polski. Ponad tysiąc jest właśnie z Wielkiej Brytanii.” – komentuje rzecznik Audioriver, Łukasz Napora.

Gorąco zachęcamy do wsparcia jedynego polskiego wydarzenia w kategorii Best Overseas Festival: www.festivalawards.com/vote

Co ważne, głosujący także mogą zdobyć nagrodę – do zgarnięcia są podwójne bilety VIP na wszystkie festiwale, które wygrają w swoich kategoriach oraz iPad 3.

UK Festival Awards to przedsięwzięcie Festival Awards, czyli organizacji, która od kilku lat nagradza najważniejsze eventy muzyczne na świecie. W ostatnich dwóch edycjach, w kategorii Najlepszy Festival Zagraniczny zwyciężyły świetnie znane Snowbombing z Austrii i Outlook z Chorwacji.

Zdjęcie

Tegoroczna, siódma edycja Audioriver zgromadziła ok. 16 tysięcy osób, a wśród gwiazd mogliśmy zobaczyć takie postaci, jak Röyksopp, Enter Shikari, Ricardo Villalobos, Nicolas Jaar, Roni Size, Kavinsky i Plaid.


Źródło: www.netfan.pl/www.audioriver.pl