20.10-Techno Na Granicy 5-Underground-Cieszyn

MiniaturkaJeśli jesteś spragniony wyselekcjonowanych technicznych dźwięków to dobrze trafiłeś! DJ WORLD i Klub Underground w Cieszynie zapraszają na piątą edycję Techno Na Granicy.

Tak! To już po raz piąty spotkamy się na imprezie licznie gromadzącej klubowiczów. Tym razem szaleć będziemy przy gorących setach, które zaprezentuje Siasia (tegoroczny uczestnik Mayday Poland), Timo Glock, Juma, Omoziu oraz dwaj organizatorzy tej imprezy - Turi & Rhino!

Nowe miejsce sprawdziło się wyśmienicie! Trzy poziomowy lokal z restauracją buduje niesamowity klimat technicznych imprez, na których nie może zabraknąć Ciebie i Twoich znajomych!

Techno Na Granicy to nie tylko niesamowite party, to także cykl podcastów, które można usłyszeć w "Minimal Radio POLAND".

Naj imprezie gościli już tacy DJ'e jak: Kuba Sojka, La Crua, Angelo Mike, Siasia, Hexen, Samuel Wilde, Hellboy, Arthur Crag, Podaj Kabel Allstars (Kartal - Loony W - Sly Clown/Cieszyn), Fuse, Djemba, Thiev, Bednarz, Alan White, Markone, Drzazga, Mackul, Rhino, Turi, Mancin i Damian Malec.

Line Up:

Siasia [Dirty Stuff Rec./Enhanced Music/Katowice]
Timo Glock [Slave Sound Agency/Berlin Aufnahmen/Silesia]
Juma [Globaltrance Euphoria/Elektrax Recordings/Pawłowice]
Rhino [TechnoNaGranicy/SPECIAL POUNDING TECHNO SET!/Skoczów]
Turi [TechnoNaGranicy/Skoczów]
Omoziu [TechnoNaGranicy/Strumień]

Where & When:

Klub Underground
Cieszyn ul. Głęboka 17
Date: 20.10.2012 r.
Start: 21:00
End: 05:00
Ticket: 5PLN

Plakat