Nagraj teledysk i wygraj 5000 zł!

MiniaturkaEMI Music Poland i portal Klipon.pl ogłaszają konkurs na wykonanie teledysku dla zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów. Do wygrania 5000zł. Zwycięski Klip będzie promowany przez EMI Music Poland i portal Klipon.pl.

Zasady są proste. Zrób klip do utworu „Dziękuję Ci Perełko” zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów. Technika dowolna. Możesz wykonać teledysk do całej piosenki bądź przesłać 40 sekundowy projekt wraz z pełnym scenariuszem. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Oceniane będzie nie tylko rzemiosło i jakość techniczna, ale również pomysłowość i oryginalność. Zwycięzca zostanie wyłoniony dwuetapowo - w drodze głosowania internetowego i wyboru przez jury, złożone z przedstawicieli wytwórni EMI Music Poland, zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów i portalu Klipon.pl.

Plakat

Zwycięski teledysk będzie wykorzystany w oryginalnej formie z możliwością dołączenia scen z wizerunkiem zespołu. Teledysk będzie promować najnowszy album zespołu „Odrodzenie”. Każdy konkursowy teledysk może być wykorzystany do promocji zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów, a jago autor będzie miał szansę pokazania swoich możliwości szerokiemu gronu odbiorców.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl