16.11-Fluowariacje-Kosmos-Koszalin

MiniaturkaHallo Koszalin, Hallo Koszalin! Po ponad półrocznej przerwie zapraszamy na kolejną edycję kultowej już imprezy z cyklu Kochamy Lata 90-te. Dzięki uprzejmości klubu Kosmos ponownie zawitamy w tym pięknym mieście i fantastycznym miejscu.

Fluowariacje to nazwa kolejnej edycji imprezy pod szyldem Kochamy Lata 90-te. Już na samym początku lat 90–tych zaczęły być modne różnego typu fluorescencyjne kolory w odcieniach pomarańczy, zieleni, żółci, różu i innych. Przejawy fluorescencyjnej wariacji można było dostrzec w teledyskach, które były często pojawiały się na MTV.

W związku z tym chcielibyśmy, aby klub Kosmos stał się jedną, wielką fluorescencyjną wariacją za sprawą świateł, laserów, UV. Dodatkowo proponujemy założenie fluo ciuszków, co będzie dopełnieniem tej kosmicznej wizji. Poszukajcie w swoich szafach odlotowych strojów i wpadnijcie na imprezę ubrani jak MC Hammer, Vanilla Ice lub członkowie z formacji Technotronic. Nie zabraknie również stałych elementów imprezy. Obrazki z gumy TURBO, archiwalne okładki z czasopisma BRAVO. To wszystko sprawi, że na parę godzin przeniesiecie się do popkultury z ostatniej dekady XX wieku.

O stronę muzyczną tradycyjnie odpowiedzialny będzie Tomasz Fąferek czyli DJ FĄFER. To człowiek, który dysponuje ponad 14-letnim DJ'skim doświadczeniem, i który od lat szlifuje i uzupełnia swoje muzyczne archiwum o przeboje z lat 90-tych. Specjalizuje się w muzyce z ostatniej dekady XX wieku.

Na imprezie nie zabraknie przebojów takich artystów jak Captain Hollywood Project (prekursor stylu eurodance), Masterboy, Pharao, Centory, Culture Beat, Darknes, Loft, DJ Bobo, Twenty 4 Seven, Solid Base, Mr President i wielu innych.

Wstęp: 10 zł
Osoby +30: – 50% na wejściu
Osoby, które ubiorą się w NEONOWE i FLUO ciuszki: – 50% na wejściu
Zapraszamy na nasz fanpage:
http://www.facebook.com/kochamylata90te

Plakat