30.11-Next Level-Atmosfera-Łódź

Miniaturka30 listopada zapraszamy na imprezę Next Level, która odbędzie się w klubie Atmosfera w Łodzi. Na party będziemy świętować urodziny DJ'a Subjecta i D Soula. Za gramofonami stanie brytyjska gwiazda sceny neurofunkowej - Jae Overtech i towarzyszący jej Innate MC.

Plakat

DJ'S:

JAE OVERTECH (UK) - założyciel Overtech Recordings i współzałożyciel Close2Death Recordings, członek Therapy Sessions, Diamond Society i współzałożyciel neurofunkowego cyklu imprez w Londynie "Catapult". Rozwija brytyjską scenę drum & bassu, współpracując i wydając utwory producentów z najwyższej półki. Są nimi m.in. Maztek, Billain, Future Signal, Mefjus, Neonlight, High Maintenance, Nickbee, DaVIP, Neural, Computer Artist, Eleventh Sun, Ketz, Place2b, Sleeper Cell, Hackage, Krot, Kung, Ford, Fortitude, Ovey, Qo, Eiton, Dyamorph, Ophlot, Cliffhanga, Nais, Rolar, Inward Phase, Anthrax, Asphexia, Miditacia, Bowsar i wielu wielu innych. Za gramofonami nie do powstrzymania, miksuje na tyle decków ile mu się da! Jeżeli nie wierzycie to musicie posłuchać jego seta NFG Talents Mix 009 na 5 gramofonów! Ten nietuzinkowy DJ sprawi, że przez długi czas nie zapomnicie tej imprezy! Jego 90 minutowy set będzie wypełniony ciężkimi dubplejtami i neurofunkową mocą!

INNATE MC (UK) - MC nieodłącznie towarzyszący setom Jae Overtech. Członek Overtech Recordings, Close2Death Recordings, Therapy Sessions, Diamond Society i współzałożyciel cyklu neurofunkowych imprez w Londynie "Catapult". Ten niepowtarzalny MC jest wschodzącą gwiazdą na scenie drum & bass. Jego flow na mikrofonie wprowadza niepowtarzalny klimat.

SATAN (PL) - DJ z Wałbrzycha, występuje na scenie drum & bass od 2004 roku. W latach 2004-2011 działał w Wielkiej Brytanii, a od 2011 roku w Polsce. Związany jest z wytwórnią Future Science i łódzkim kolektywem Bassline Assassins. Zwycięzca tegorocznego konkursu i uczestnik festiwalu Let It Roll. Występował u boku takich gwiazd jak Audio, Nicky Blackmarket, Ed Rush & Optical, The Panacea, Limewax, The Sect, Robyn Chaos, Counterstrike, Forbidden Society, Switch Technique, Hazard, AMC, DBR UK, i wielu innych. Satan zapewni Wam dawkę neurofunkowej energii!

SUBJECT (PL) - DJ z Łodzi, gra od 2006 roku. Rezydent Bassline Assassins. Związany z Deception Crew.

ONEPLAYZ (PL) - DJ i producent z Łodzi. Gra od 2001 roku. Przygodę z muzyka elektroniczną rozpoczął od albumu Baby-D "Deliverance" gdzie zachwycił go połamany bit, wokal i dźwięki pianina. Od tego momentu zaczął interesować się nurtem old school. Promotor i organizator imprez w klimacie nu-rave i old school. Występował z takimi gwiazdami jak Prolix, The Flashback Project. Od 2009 roku zajął się produkcją hardcore breaks, rave breaks, nu rave. Swoje utwory wydaje na: Hardcore Lives Presents Hardcore Energy 9 (Hardcore Lives), Paranoid Recordings Volume 5 (Paranoid Recordings), Intensive Hardcore (Intensive Recordings), Oneplayz- The Best Of (Tornado Records).
Produkuje również liquid drum & bass i deep drum & bass.

D SOUL (PL) - jeden z DJ'ów należących do formacji Decepticon. Gra wszystkie gatunki drum & bassu.

RADICAL (PL) - DJ z Łodzi. Gra od 2004 roku. Związany z Pretorians Crew.

SYNDROM (PL) - DJ, który swoje pierwsze kroki za gramofonami stawiał na łódzkiej scenie, w nie istniejącym i wszystkim dobrze znanym klubie Cube. Swoja przygodę zaczął razem z DJ'em Subiectem, z którym założyli dawno nie istniejący skład WildSound, który działał prężnie na łódzkiej scenie zajmując się organizacją imprez.

DEPRES (PL) - DJ i producent należący do składu Recycle Noise. Jego zamiłowanie do ciężkiego i pompującego bassu zaczęło się w roku 2001 kiedy to stawiał pierwsze kroki jako DJ. Od 2005 roku prężnie zajmuje się produkcją.

INTELECT (PL)

GENERAL (PL)


MC'S:

MC AKIRA (PL)
MC IMPACT (PL)


KLUB ATMOSFERA
UL. JARACZA 47, ŁÓDŹ
WSTĘP: 10 ZŁ
START: 21.00


Patroni Medialni:
DJ WORLD
Słabe Radio


LINKS:
Overtech Recordings:
http://www.facebook.com/OvertechRecordings
http://soundcloud.com/overtechrecordings

Close2Death Recordings:
http://www.facebook.com/Close2DeathRecordings
http://soundcloud.com/close-2-death-recordings

Diamond Society:
http://www.diamond-society.com/

Catapult:
http://www.facebook.com/CatapultDnB

Innate MC:
http://www.facebook.com/InnateMc

Deception Crew:
http://www.facebook.com/DecepticonCrew
http://decepticon.cba.pl/

Bassline Assassins:
http://www.facebook.com/BasslineAssassins

Dj Satan:
http://soundcloud.com/djsatan

Oneplayz:
http://soundcloud.com/oneplayz
http://www.youtube.com/user/djoneplayz?feature=mhee
http://www.facebook.com/pages/Oneplayz/211360965564418

Dj Subject:
http://www.mixcloud.com/djsubiect24/#access_token=AAAAAC45K3s4BAFcKWBVRu3xmeMJ1IHNFhAj2af1rtf9z6RUZCXJ5zVujzQK8gVkUW7ruohyW6M7jG6aM20qe9snwrhn4NsIM0DS3B3Fughd7wMZB0P&expires_in=5881

Mc Impact:
http://www.youtube.com/user/IMPACTEMCE