Pokahontaz w Empik Łódź Manufaktura!

Miniaturka24 listopada w Empik Łódź Manufaktura o godzinie 17, odbędzie się spotkanie z zespołem Pokahontaz. Grupa Pokahontaz po siedmiu latach od wydania albumu „Receptura” wraca z nowym materiałem. Premiera płyty "Rekontakt" zaplanowana jest na 19 października!

Siedmiu lat potrzebowała tworzona przez Rahima i Fokusa grupa Pokahontaz, żeby na półkach sklepowych pojawił się jej drugi album zatytułowany "Rekontakt". Od czasu "Receptury" obydwaj raperzy z powodzeniem realizowali się na solowej płaszczyźnie oraz angażowali się w inne projekty muzyczne. W 2011 roku artystyczne drogi Rahima i Fokusa zeszły się ponownie, co zaowocowało pracami nad nowym materiałem.

Okładka

Fonograficzny powrót Pokahontaz to 15 premierowych utworów. Artyści przy pracy nad nowym albumem nie uciekają od muzycznych eksperymentów. W tym celu podjęli współpracę z DiNO, jednym z najbardziej kreatywnych producentów na polskiej scenie hip-hopowej. Na płycie „Rekontakt” pojawią się wyjątkowi goście: Emilyrose Lilu/Emilia/, Pezet, Łona oraz Grizzlee z East West Rockers.


Źródło: www.netfan.pl/www.empik.com