Twórcy fanpage'u Rihanny zaproszeni na koncert

MiniaturkaMało kto wie, że największy i najpopularniejszy fanpage Rihanny RihannaDaily.com tworzony jest w Polsce. Strona dostępna jest także w języku polskim pod adresem RihannaPolska.com i codziennie dostarcza fanom wiadomości z pierwszego źródła.

Ekipa już od kilku lat jest wspierana przez samą Rihannę i po raz kolejny będzie miała okazję uczestniczyć w jej trasie koncertowej. Tym razem w podziękowaniu za poświęcany czas na dostarczenie fanom rzetelnych informacji artystka zaprosiła jej twórców na swoją trasę 777.

Zdjęcie

Z okazji wydania swojej 7 płyty - "Unapologetic" Rihanna wyrusza w niecodzienną trasę koncertową 777 Tour! Podczas tournee, które rozpocznie się 14 listopada, artystka odwiedzi 7 miast i zagra 7 koncertów. Każdy występ Rihanny będzie mogło obejrzeć tylko 777 osób!

Gwiazda będzie podróżowała specjalnie wynajętym na tę okazje samolotem Boeing 777, na pokładzie którego będzie jej towarzyszyło 150 akredytowanych dziennikarzy z całego świata, w tym również z Polski, a także wybrani szczęśliwcy z fanklubu Rihanna Navy. Album "Unapologetic” ukaże się już 20 listopada, a zapowiada go hit "Diamonds".