Impreza MaxFloJam już w grudniu!

MiniaturkaJuż 8 grudnia w zabrzańskim CK Wiatrak odbędzie się MaxFloJam, specjalna impreza zorganizowana przez wytwórnię Rahima. Podczas koncertu zaprezentuje się osiem składów wyłonionych z grona nadesłanych demówek. Jednak główną atrakcją wieczoru będzie specjalnie przygotowany koncert przez artystów MaxFlo, którzy wykonają wspólny set składający się ze wspólnych utworów.

Na dzisiaj wytwórnia potwierdziła na koncercie obecność Rahima, GrubSona, Skorupa, Majkela, Bu oraz Buki. Informację o kolejnych artystach pojawią się na dniach na oficjalnym fanpage'u MaxFlo. Podczas występu fani będą mieli okazje usłyszeć utwory, których na zwykłych koncertach nie mają zwykle możliwości usłyszeć.

Zdjęcie

Dodatkowym urozmaiceniem koncertu ma być występ nowego projektu Leniwe Głowy, którego filarami są Majkel oraz Magda Soczawa.

Ważną częścią występu będzie zaprezentowanie zespołów przeglądowych. Wytwórnia MaxFlo już zaprosiła na imprezę trzech wykonawców: Planet ANM, Krissu oraz Rybi. Ci artyści mają już pewny występ w trakcie MaxFloJam. Oprócz tego wystąpi jeszcze pięciu wykonawców, których mają wybrać internauci poprzez głosowanie internetowe, które aktualnie odbywa się na oficjalnym fanpage'u MaxFlo – www.facebook.com/maxflorec. Głosowanie trwa do 23 listopada.

Impreza odbędzie się 8 grudnia w Zabrzu w CK Wiatrak. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 19.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, a w dzień imprezy 25 zł.


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl