Czwórka zaprasza na ostatni set z Audioriver

Miniaturka8 grudnia o godzinie 21.00 Czwórka – Radio z Wizją zaprasza na ostatni już koncert z tegorocznego festiwalu Audioriver. W sobotniej „Klubotece” na antenie Czwórki zabrzmi set DJ'ski Etheric Double. W audycji będzie można posłuchać także wywiadu z amerykańskim producentem.

Etheric Double jest producentem, którego domeną jest fuzja elektronicznej muzyki klubowej z klasyką hip-hopu. Jego twórczość można porównać do tej prezentowanej przez Pretty Lights. Na klubowej scenie zaistniał współprodukując w 2007 roku solowy album „Lyrical Activism” dla wokalisty i MC A.P.O.S.T.L.E. z formacji Heavyweight Dub Champion. Współpraca układała się na tyle dobrze, że muzycy postanowili ją kontynuować tworząc własne show na żywo. Podczas wspólnych występów łączą hip-hopowe rymy, którym blisko do poezji z elektronicznymi bitami klubowymi.

Zdjęcie

Będzie to już ostatni set z tegorocznego festiwalu Audioriver na antenie Programu 4. Czwórka zaprasza do przyjrzenia się bliżej produkcjom młodego Amerykanina, a także na wywiad z artystą, którego Etheric Double udzielił reporterce Czwórki – Ewelinie Grygiel.


Źródło: www.netfan.pl/www.polskieradio.pl