Już w sobotę impreza MaxFloJam

MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę w zabrzańskim CK Wiatrak odbędzie się długo wyczekiwana impreza MaxFloJam. Koncert organizowany przez wytwórnię Rahima będzie bogaty w liczne atrakcje , co powinno przyciągnąć sporą publiczność.

W pierwszej części koncertu odbędzie się osiem występów składów przeglądowych, które wytwórnia MaxFloRec wyłoniła spośród ponad pięciuset otrzymanych demówek. Młodzi artyści będą ubiegać się o trzy nagrody:

1. Nagroda jury – promocja materiału autorskiego przez MaxFlo, odzież MaxFlo
2. Nagroda publiczności – umieszczenie utworu na kolejnej kompilacji MaxFlo, odzież MaxFlo
3. Nagroda internautów – pakiet płyt MaxFlo

Zdjęcie

Wśród występujących znalazło się kilku dobrze rokujących artystów: Planet ANM, Rybi, Krissu, Zyga/KaWu, UKA, Ozzy, Ludwik oraz EgoTrue.

Kiedy zakończą się występy składów przeglądowych, jury uda się na obrady, a na scenie pojawi się nowa grupa Majkela oraz Magdy Soczawy – Leniwe Głowy. Gliwicki zespół to interesujące połączenie rożnych gatunków muzycznych, zaczynając od hip-hopu, a kończąc na muzyce rockowej. Po występie Leniwych Głów zostaną ogłoszone wyniki przeglądu.

Momentem kulminacyjnym imprezy będzie wspólny występ wszystkich artystów związanych z wytwórnią MaxFloRec. Na scenie pojawi się Rahim, GrubSon, Buka, Lilu, Bu, Skorup, Majkel, Emilia, ESKO, Minix, Styloojeden, Linku, Jarecki, BRK. Podczas wyjątkowego koncertu publiczność usłyszy rzadko grane utwory, które artyści stworzyli wspólnie. Będzie to jedyna okazja do usłyszenia rzadko granych kawałków.

Cała imprezę poprowadzi Jot, który już od lat towarzyszy GrubSonowi na koncertach w całej Polsce. MaxFlo przygotowało również dodatkowe atrakcję dla swoich fanów. Dla pierwszych osób, które zjawią się w klubie przeznaczona będzie pula płyt DJ Hopbeata „Spod palców przez igłę po kablu na głośnik”. Dodatkowo każda osoba, która na koncercie zjawi się w dowolnym ubraniu marki MaxFlo otrzyma prezent mikołajkowy.

Początek imprezy w zabrzańskim CK Wiatrak zaplanowany jest na godzinę 19.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, a w dzień koncertu 25 zł.


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl