Reklama

  12.01-TechnoNaGranicy7-Underground-Cieszyn

  MiniaturkaTechno Na Granicy to odsłona clubbingowych imprez południowej Polski, przekazująca multum pozytywnej energii i emocji każdemu słuchaczowi przybywającemu na te wypasione imprezy.

  TNG to nie tylko dawka pompującego techno, to także najlepsze odmiany technicznych brzmień od deepu, poprzez minimale po hard techno. Na imprezach macie okazję usłyszeć najlepiej rokujących DJ'ów i producentów z Polski, którzy mają na koncie wydawnictwa w najlepszych polskich i zagranicznych wytwórniach.

  TNG to kopalnia diamentów, często nie odkrytych wcześniej. Dodatkowo, aby jeszcze mocniej wyrazić atmosferę tych imprez, na każdą edycję "Techno Na Granicy" jest dowożona tona sprzętu estradowego o potężnej mocy, który doskonale nastraja do rytmicznych ruchów. Nie bądźcie obojętni! Przekonajcie się na własnych uszach jak to brzmi!

  Siódma już edycja "Techno Na Granicy" odbędzie się po ponad trzech tygodniach od końca świata zapowiedzianego przez kalendarz Majów tj. 12 Stycznia 2013 r. Mamy jednak nadzieję, że przepowiednie się nie sprawdzą, gdyż skład na kolejne techno wariacje jest bardzo solidny. Wierzymy mocno, że ten 2013 r. będzie kolejnym rokiem pełnym sukcesów i pozytywnych wyzwań.

  Tym razem swoją energię za deckami przekażą:

  Siasia
  Schimek
  Donnel Knox
  Reedd
  Turi
  Rhino vs. Drzazga

  O całokształt zadbają jak zwykle: Club Underground, Turi, Rhino, a także Damian Malec, który przekaże całą moc na fale "Minimal Radio POLAND" w postaci Audio jak i Video. Jeżeli z jakiegoś błahego powodu nie przybędziesz na tą imprezę to możesz się pocieszyć transmisją na żywo.

  Pamiętaj! Techno Na Granicy to nie tylko niesamowita impreza, to także cykl podcastów, które można usłyszeć w "Minimal Radio POLAND" (http://www.minimal-radio.com/).
  Na naszej imprezie gościliśmy już takich DJ'ów jak: Peter Fern, Martin Gredner, Kuba Sojka, La Crua, Angelo Mike, Siasia, Hexen, Samuel Wilde, Hellboy, Arthur Crag, Podaj Kabel Allstars (Kartal - Loony W - Sly Clown/Cieszyn), Fuse, Djemba, Thiev, Bednarz, Alan White, Markone, Drzazga, Mackul, Omoziu, Peter G, Rhino, Turi, Mancin, Damian Malec, Timo Glock i Juma

  Patronat medialny / Transmisja live / Mix recorder
  "Minimal Radio POLAND" (www.minimal-radio.com).

  Klub Underground
  Cieszyn
  ul. Głęboka 17
  Date: 12-01-2013 r.
  Start: 21:00
  End: 05:00
  Ticket: 10PLN

  Plakat

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4536785
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.