Reklama

  Święta "Bez prądu" na kanale VH1

  MiniaturkaMTV Unplugged to kultowa już seria koncertów, podczas których największe gwiazdy wykonują na żywo swoje największe przeboje przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Do tej pory w sesjach wzięli udział: Bon Jovi, Bruce Springsteen, The Cranberries, Korn, Nirvana, Shakira czy The Corrs.

  Wśród polskich gwiazd, które zostały zaproszone do współpracy, znaleźli się Kayah, Kult, Wilki i Hey. W te Święta będziemy mogli podziwiać Katarzynę Nosowską, Kazika Staszewskiego i Roberta Gawlińskiego, którzy wraz ze swoimi zespołami i zaproszonymi gośćmi wystąpią na scenie MTV Unplugged.

  HEY

  Zdjęcie
  Zespół Hey, zdobywca 16 Fryderyków, został założony w 1992 roku. Na swoim koncie ma 15 albumów, w tym płytę z koncertu MTV Unplugged. Koncert został zarejestrowany w warszawskim teatrze Roma, a wydane nagranie doczekało się potrójnie platynowej płyty. Katarzyna Nosowska zaśpiewała swoje największe przeboje: „Mimo wszystko”. „Mru Mru, „[sic!]” czy „W imieniu dam”. Niektóre z nich, wokalistka wykonała w duecie z Agnieszką Chylińską, Budyniem z zespołu Pogodno i Czesławem Mozilem.
  Emisja: 24 grudnia, poniedziałek, godz. 22:00

  KULT

  Zdjęcie
  Kult na scenie muzycznej działa już ponad 30 lat. Kazik Staszewski został zaproszony do zagrania specjalnego koncertu w 2010 roku, a płyta z niego uzyskała status diamentowej. W nagraniu gościnnie wziął udział Dr Yry, założyciel zespołu L-Dópa, który wraz z Kazikiem wykonał przebój „Bliskie spotkania 3 stopnia”. Na scenie wystąpił również Mirosław Jędras z zespołu Zacier, wspomagając Kult przy hicie „Gdy nie ma dzieci”. Podczas koncertu „bez prądu” zostały zagrane również inne przeboje Kultu, m.in.: „Brooklyńska rada żydów”, „Komu bije dzwon czyli piosenka o Szczocie”, „Baranek”, „Mieszkam w Polsce”. W sumie Kult zagrał aż 25 swoich największych kawałków.
  Emisja: 25 grudnia, wtorek, godz. 22:00

  WILKI

  Zdjęcie
  Do projektu Unplugged, MTV zaprosiło także zespół Wilki. Płyta z koncertu ukazała się w czerwcu 2009 roku. Niewiele później zdobyła ona nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego – Fryderyka, w kategorii albumu roku rock. Podczas koncertu zostały wykonane największe przeboje zespołu, m.in. „Baśka”, „Bohema”, Eli lama sabachtani”, „Son of the blue sky”. Gościnnie na scenie wystąpiły Kasia Kowalska i Reni Jusis.
  Emisja: 26 grudnia, środa, godz. 22:00


  Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4300666
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.