Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki 2013

MiniaturkaSerdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, mają poczucie humoru, chcą spędzić miło czas w niepowtarzalnej atmosferze zimowej scenerii uroczej górskiej miejscowości Karpacz. W dniach 28 stycznia do 2 lutego 2013 roku w Restauracji "Dwór Liczyrzepy" bawimy się przy rytmach łatwych lekkich i przyjemnych przy okazji wybierając Zimowego Mistrza Polski Prezenterów Muzyki 2013.

W czwartek 31 stycznia o godz. 16:00 odbędzie spotkanie na którym będzie można zapoznać ze sprzętem dla DJ'ów i Producentów marek Ultrason, KRK, Focusrite, Novation i Eve Audio przygotowane przez firmie Audiotech. Sprzęt będzie można testować, posłuchać oraz będzie można uzyskać fachowej pomocy od przedstawiciela dystrybutora sprzętu. Po spotkaniu planujemy kulig z ogniskiem i miejscową nalewką, ale ten element imprezy jest jeszcze ustalany.

Specjalnie dla gości wystąpi duet "Long & Junior", a imprezę poprowadzi znany i ceniony redaktor muzyczny Bogdan Fabiański (polskie Radio, Radio Dla ciebie - "Noc DJ-ów"). Imprezę odwiedzi równiież POLO TV z i nakręci kolejny odcinek programu "Power Dance".

Wszystkich którzy będą w Karpaczu i okolicy zapraszamy w czwartek na godz. 15:00 do Restauracji Dwór Liczyrzepy. Firma Audiotech przygotowała demonstrację sprzętu dla DJ'ów marek KRK, Novation, Ultrasone, Focusrite. Wyspecjalizowany w tym temacie pracowni Audiotech postara się doradzić, odpowiedzieć na Wasze pytania itp.

Zapraszamy wszystkich DJ-ów również mieszkających w okolicy Karpacza.

Plakat

Polecamy noclegi w:

http://www.toreja.com.pl/

http://www.hotelartus.pl/

Polecamy rownież pensjonat:

Willa RUBIN - KALINIEC

tel. 604288865

tel. 75 7616582

NAGRODY:

Zdjęcie

Trzy sztuki UDG CD Walett od www.dj-sklep.com

Zdjęcie

Słuchawki Pioneer HDJ-500 od www.dj-sklep.com

Zdjęcie

iPod touch 4G 8GB sygnowany logiem BOSE "Limited Edition" od www.eflash.pl

Zdjęcie

Amercian Audio Encore 1000 od ADJ Group

Zdjęcie

Słuchawki (1 para) Ultrasone DJ1 Pro od Audiotech

Zdjęcie

Monitory studyjne KRK- RP6 G 2 od Audiotech

(kolor na zdjęciu jest przypadkowy)

Zdjęcie

oraz Case na ADJ - Encore 1000 od 12 P.M. Cases