I etap II edycji burn studios Residency!

MiniaturkaTo właśnie dziś burn studios, razem z Mixcloudem, Beatportem i SAE rozpoczynają poszukiwanie najbardziej utalentowanych DJ'ów nowej generacji. Konkurs otwarty jest dla młodych muzyków z całego świata a jego twarzami jest starannie wyselekcjonowana grupa najlepszych DJ'ów i producentów klubowych na świecie – z Maceo Plexem, Solomunem i Steve Lawlerem na czele.

Co należy zrobić by zostać kolejną wielką gwiazdą muzyki elektronicznej?

Pierwszym kryterium jakie należy spełnić jest nagranie maksymalnie 20-minutowego miksu DJ'skiego, który zostanie poddany ocenie jury z Catz ‘N Dogz i Adamem Zasadą na czele. Wielkiego zwycięzce wyłoni finał konkursu, który odbędzie się podczas kwietniowej imprezy burn Mix Off w Warszawie.

Na najlepszego młodego DJ'a w Polsce czeka wyjazd na International Music Summit na Ibizie, połączony z programem mentorskim z gigantami muzyki klubowej. Tam, w profesjonalnym bootcampie burna razem z grupą talentów z całego świata polski reprezentant walczyć będzie o rezydencję w największych klubach na Ibizie.

Zdjęcie

"Program Residency pozwolił mi wejść w świat wielkiej muzyki i poznać największych w tej branży. Miałem przyjemność zaznajomić się a nawet dzielić scenę z takimi legendami jak: Carl Cox, Richie Hawtin, Jamie Jones, Pete Tong, Eats Everything, Solomun, Bob Sinclar, czy też David Guetta. Obcowanie z najlepszą muzyką u jej źródła nadało mojej karierze błyskawiczny tor. Przez ostatnie pół roku grałem w Kuwejcie, Londynie, Birmingham, oraz na zamknięciu największego klubu na świecie Privilege Ibiza. Wydałem juz kawałek na Pets, jestem w trakcie tworzenia własnej EP, oraz otrzymuję remix requesty od różnych labeli. Mając zaledwie 19 lat nie mógłbym być bardziej szczęśliwy!" – mówi Adam Zasada, polski zwycięzca pierwszej edycji konkursu.

Tym, co odróżnia program Residency na tle innych, na pozór podobnych przedsięwzięć jest ogrom bezcennej wiedzy i praktycznych umiejętności, jakie przypadają jego finalistom. To tutaj, w sercu najbardziej imprezowej wyspy świata jak nigdzie indziej niezbędne jest perfekcyjne opanowanie tajników produkcji, sztuki setu DJ'skiego i zrozumienie wagi kreowania swojego wizerunku jako artysty.


Źródło: www.netfan.pl/www.alboalbo.com