16.03-Teoria Chaosu-Elektrownia-Łódź

MiniaturkaPierwsza impreza z cyklu „Teoria Chaosu” na której pojawią się gwiazdy sceny d’n’b z całego świata. Na dwóch scenach w Klubie Elektrownia w Łodzi usłyszycie przedstawicieli wielu wytwórni płytowych, m.in. Freak Recordings, Tech Freak, Lifted Music, Eatbrain, Close2Death, Overtech Recordings, Metalheadz, Low Frequency, Future Science, czy Neurosense Audio.

12 artystów spoza kraju zapewni nam świetną zabawę i dużo emocji. Do tego DJ'e z 3 łódzkich kolektywów (Pretorians, Bassline Assassins i Decepticon) zrobią wspaniały support. Podczas imprezy usłyszycie pełne spectrum d’n’b, od ciężkich brzmień Therapy Sessions przez neurofunki, aż po liquid dnb. Każdy znajdzie coś dla siebie.

13KW nagłośnienia zapewnia Draus !!!

Na głównej scenie zagrają:

ROBYN CHAOS (UK)
JADE (HUN)
JAE OVERTECH (UK)
INNATE MC (UK)
PSYCHICAL RESEARCH (CZ)
NATOR (UK)
SATAN
EFFECTIVE
RADICAL
SUBJECT
SYNDROM
OVERQUAKE

MC IMPACT
MC AKIRA

Na scenie Future Science zagrają:

DISPLACED PARANORMALS (UK)
OPERATA M (UK)
INNERLEVEL (UK)
AFTERMATH (UK)
URBAN MINKY (UK)
SHIMA
ONEPLAYZ
D-SOUL
GENERAL

Bilety
30zł do 1 marca
40zł po 1 marca
Przedsprzedaż biletów w sklepie Skylark, ul. Piotrowska 107 w Łodzi oraz na stronie internetowej www.dnbplanet.com


Klub Elektrownia
Drewnoska 58D (rynek manufaktury)

Sponsorzy:

TAXI PLUS W DZIEŃ IMPREZY ROZWIEZIE NAS Z RABATEM BEZPIECZNIE DO DOMU
http://www.facebook.com/taxi.plus.3?fref=ts
http://www.facebook.com/TaxiPlusLodz?fref=ts

Hotel Boss Pilsudzkiego 141
http://www.noclegiboss.com.pl/

Patronami medialnymi imprezy będą:

LET IT ROLL POLSKA:
http://www.facebook.com/letitrollpolska

TWOJA KULTURA:
http://twojakultura.pl/
http://www.facebook.com/twojakultura

Main Stage Bio's:

ROBYN CHAOS (FREAK/TECH FREAK/METALHEADZ/FAITH IN CHAOS/OUTBREAK/THERAPY SESSIONS)

Swoją przygodę ze sceną d’n’b rozpoczęła w 1995 roku, gdzie jako młoda dziewczyna, która ledwo ukończyła liceum w USA została zaproszona na legendarną imprezę Metalheadz Blue Note Sessions w Londynie. Po jednej nocy słuchania brzmień Doc Scott, Photek, Goldie, Peshay zakochała się w muzyce drum and bass, której nigdy wcześniej nie słyszała w Stanach.

Wkrótce potem zapisała się na wszystkie możliwe kursy produkcji, ostatecznie zdobywając dyplom z muzyki na Westminister University w Londynie i zaczęła produkcję utworów, co zaowocowało takimi brzmieniami jak sławne „Faith in Chaos”, „Possession”, „Requiem”, „Rapture”, „Salvation”, „Lust” i najnowsze „The Suffering”. Swoje utwory wydaje w największych wytwórniach płytowych d’n’b: Freak Recordings, Tech Freak, Metalheadz i Outbreak.
Założycielka i dyrektor zarządzający Anger Management, najbardziej znanej i prestiżowej agencji djów d’n’b, zrzeszającej takie gwiazdy jak Dylan, Technical Itch, Limewax, C4C, Raiden, Vicious Circle, Counterstrike, Kryptic Minds, Leon Switch, Keaton i wielu innych.

Ponadto jest założycielką najbardziej znanego cyklu imprez na świecie „Therapy Sessions”, które od czasu sztandarowego eventu w Londynie w klubie Herbal w 2003 roku, rozprzestrzeniły się na cały świat i są organizowane w ponad 30 krajach na każdym kontynencie. „Therapy Sessions” jednoczy nawet do 15000 fanów podczas jednej imprezy.

Robyn Chaos wyrosła jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na całym świecie w obrębie mrocznego drum and bassu.

Linki:
Anger Management: http://www.angeruk.net/
Robyn Chaos Fanpage: https://www.facebook.com/robynchaosmusic
Robyn Chaos Myspace: http://www.myspace.com/robynchaos
Robyn Chaos Soundcloud: https://soundcloud.com/robynchaos
Freak Recordings: http://freakmp3.bandcamp.com/

JADE (EATBRAIN/LIFTED MUSIC/C2D)

DJ i producent z Węgier, który swoją podróż po drum and bassowej scenie rozpoczął w 2001 roku. Osoba uważana za pioniera neurofunkowego nurtu tego stylu muzycznego. Zainspirowany brzmieniami The Prodigy, Konflict, The Crystal Method produkuje hit za hitem od 11 lat. Pierwszy utwór Jade’a w karierze został zauważony przez Black Sun Empire i wydany w ich wytwórni płytowej.

Jego remiks soundtracka do filmu Pulp Fiction, Dick Dale „Misirlou” (aka „The Pulp Fiction theme”), odbił się dużym echem w muzycznym środowisku.

Produkcje Jade’a są remiksowane przez takie gwiazdy jak Audio, Phace, Neonlight czy Icicle. Tworząc swoje utwory współpracuje z największymi nazwiskami drum and bassowej sceny, m.in. BSE, State of Mind, Axiom, Chris SU, Mindscape i wieloma innymi.

Jest związany i wydaje utwory na wielu światowej klasy wytwórniach płytowych, m.in. Lifted Music, Black Sun Empire Recordings, Commercial Suicide, Moving Shadow, Citrus Recordings, Close2Death, Eatbrain, Ammunition Recordings, Som Music, M-Atome, Subsonik Sound, Project51, 1210 Records.

Założyciel i dyrektor zarządzający wytwórni Eatbrain Recordings, gdzie wydaje zarówno swoje utwory, jak i wielu innych producentów.

Oprócz produkcji jest także zaangażowany w występy na koncertach, grywając regularnie w wielu krajach na całym świecie.

Dzięki cięzkiej pracy, ogromnemu talentowi i poświęceniu muzyce drum and bass, Jade jest jedną z najbardziej prestiżowych i podziwianych postaci neurofunkowej sceny.

Linki:
Jade Fanpage: http://www.facebook.com/JadeSounds
Jade Soundcloud: https://soundcloud.com/jadednb
Jade Myspace: http://www.myspace.com/jadednb
Eatbrain Fanpage: http://www.facebook.com/Eatbra1n
Eatbrain Soundcloud: https://soundcloud.com/eatbrain


JAE OVERTECH (OVERTECH/C2D/THERAPY SESSIONS)

Założyciel Overtech Recordings i współwłaściciel Close 2 Death Recordings. Jego wytwórnie płytowe rozwijają się w prędkości światła, zyskując prestiż i ogromną reputację w drum and bassowym środowisku.

Jae wydaje utwory największych nazwisk neurofunkowej sceny, m.in. Maztek, Audio, Jade, Mefjus, Billain, Qo, DaVIP, High Maintenance, Neural, Computer Artist, Diode, Defazed, Joe Ford, Anthrax, Mc Shot, Krot, Bowsar, Ketz, Place2b, Cliffhanga, L33, Dyamorph i wielu innych. Spod jego ręki wychodzi mnóstwo nowych, młodych talentów takich jak Block Dodger, Hykario, Int Company, Inward Phase, Hexus, Equid, Folix, Nouwa, Nrangers, Nais, Paperclip, Parallax, Ovey, Ophlot, Encryptors, DV2R, Impak i wielu innych.

Dołączył do ekipy „Therapy Sessions”, gdzie gra regularne koncerty. Jest związany z agencją Diamond Society, która gromadzi takie nazwiska jak Prolix, BTK, Mindscape, Aeph, Dubs, Kung, Dementia, czy Qo.

Szeroko działa na scenie d’n’b, zdobywając ciągle rosnącą reputacje i rzeszę fanów, oraz wsparcie od największych dji i producentów z całego świata, m.in. Andy C, Audio, Noisia, Black Sun Empire, Billain, Neonlight, Maztek, The Upbeats, Optiv, Delta Heavy czy Receptor. Występuje zaróno na brytyjskiej scenie, jak i w krajach europejskich. Jego NeurofunkGrid Talents mix na 5 decków zrobił furorę w neurofunkowym środowisku. Nieprzeciętne umiejętności i wielki talent za gramofonami sprawiły, że Jae Overtech stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk mrocznej sceny d’n’b.

Linki:
Jae Overtech Fanpage: http://www.facebook.com/JaeOvertechOfficial
Jae Overtech on Diamond Society: http://www.diamond-society.com/portfolio/jae-overtech/
Overtech Recordings Soundcloud: https://soundcloud.com/overtechrecordings
Overtech Recordings Fanpage: http://www.facebook.com/OvertechRecordings
Close2Death Soundcloud: https://soundcloud.com/close-2-death-recordings
Close2Death Fanpage: www.facebook.com/Close2DeathRecordings


INNATE MC (OVERTECH/C2D/THERAPY SESSIONS)

Swoją przygodę z drum and bassem zaczął w wieku 9 lat, kiedy to pierwszy raz usłyszał brzmienia jungle na płytach Jungle Mania i taśmach Dreamscape. W szkole śrdniej był zapraszany jako Mc na wiele undergroundowych imprez z muzyką „Garage”, „Grime” i „Jungle d’n’b”. W wieku 12 lat Innate Mc poświęcał cały swój wolny czas na pisaniu tekstów, praktykowaniu i szlifowaniu jego stylu jako Mc. W roku 2005 zaczął czerpać inspiracje z mrocznej, techstepowej sceny drum and bass, i wiedział od razu, że tą drogą chce podążać w swojej karierze. Podczas gdy wielu MC pozostało przy hostowaniu muzyki z którą ich łączono, Innate zaczął współpracowac z djami mrocznej, futurystycznej, neurofunkowej sceny. W wieku 18 lat stał sie jednym z najbardziej popularnych Mc na lokalnej scenie, współpracując z wieloma lokalnymi DJ'ami i pomagając w organizacji imprez, oraz budując związki z bardzo znanymi artystami sceny d’n’b.

W latach 2008-2011 występował u boku DJ AMC, koncertując wspólnie po brytyjskiej i europejsiej scenie.
W roku 2011 zaczął szeroką współpracę z Jae Overtech hostując wszystkie jego występy w UK i Europie. Został członkiem Overtech Recordings, Close2Death i agencji Diamond Society. Od tej pory występuje u boku znanych gwiazd neurofunkowej sceny takich jak Jade, czy Black Sun Empire.

Jedno z jego ostatnich osiągnięć to dołączenie do grona Therapy Sessions, gdzie regularnie hostuje sety Jae Overtecha.

Wszystkie jego dokonania spowodowały, że Innate MC zbudował sobie reputacje jednego z najświeższych i najbardziej rozpoznawalnych Mc z brytyjskiej sceny.

Linki:
Innate Mc Fanpage: http://www.facebook.com/InnateMc
Innate Mc on Diamond Society: http://www.diamond-society.com/portfolio/innate-mc/


PSYCHICAL RESEARCH (LOW FREQUENCY/MODULATE/FATALITY)

Założyciel i dyrektor zarządzający Low Frquency Recordings. Ten 18-letni dj i producent z Czech buduje swoją renomę w zastraszającym tempie. Swoją przygodę z drum and bassową sceną rozpoczął w 2010 roku gdy odkrył program do produkcji muzycznej „Reason” i od tamtej pory stało się to jego życiową pasją.

Wkrótce zaczął produkować utwory, które od razu zwróciły uwagę wielkich wytwórni płytowych jak Modulate Recordings, Fatality, Order In Kaos, Close2Death, Dephunked, Suspect Device, czy Histeria Records. Współpraca ze wschodzącymi gwiazdami sceny d’n’b jak Parallax, Folix, Subphonic, Foken, Voice, Enzone, N2, Back Up, czy Kraft zaowocowały takimi produkcjami jak „Connect People”, „Mythology”, „For Her”, „Teritary”, „1986”, „The Past”, „Disturbance”, „Procrastinate”, czy „Transmission Lost”. Jego utwory są promowane przez najbardziej popularny kanał d’n’b NeurofunkGrid.

W Swojej wytwórni wydaje utwory wielkich talentów jak Optimal, Fortitude, Future Primitive, Hykario, Agressor Bunx, Kije, TDM, No Remorse, Tripod, STHS, Forsait, Voice, System Error, Intercept, czy Insania.
Ten młody producent, nazywany przez wielu czeskim Mefjusem, zyskuje popularność i prestiż na drum and bassowej scenie we wspaniałym stylu. To czego dokonał przez dwa lata swojej działalności pokazuje, że możemy się po nim spodziewać wielkich rzeczy.

Linki:
Low Frequency Soundcloud: https://soundcloud.com/lowfrequencyrecordings
Low Frequency Fanpage: http://www.facebook.com/LowFrequencyRecordings
Psychical Research Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Psychical-Research/353776467987014
Psychical Research Soundcloud: https://soundcloud.com/psychicalresearch


NATOR (NEUROSENSE AUDIO)

DJ z Wielkiej Brytani, który swoją podróż po drum and bassowej scenie zaczął w 2005 roku. Pochodzący z rockowo-metalowego środowiska, gdy usłyszał cięzkie techstepowe i neurofunkowe brzmienie drum and bassu, od razu wiedział, że to jest droga, którą chce podążać w swojej karierze. Od tamtej pory zaczął miksować i promować siebie jako DJ na brytyjskiej scenie. Zainspirowany utworami Noisia, Phace i Spor zachwycał wszystkich swoimi występami na scenie, mixując ciężkie, rollery, tech-stepy i neurofunki.

Pełne poświęcenie muzyce, mixowaniu i bardzo szyko rosnąca reputacja sprawiły, że Nator jest teraz zaangażowany w wiele koncertów, kolektywów i sound systemów.

Tylko w tym roku grał u boku takich gwiazd jak Cause 4 Concern, Octane & DLR, Block Dodger, czy The Funktion.
Założyciel i dyrektor zarządzający wytwórni płytowej Neurosense Audio, która rośnie w siłę i zdobywa coraz więcej fanów, wydając utwory takich artystów jak Disturbia czy Skinbad. Neurosense odbija się wielkim echem w drum and bassowym środowisku, otrzymując bardzo pozytywne komentarze od wielkich producentów.

Wschodząca gwiazda neurofunkowej sceny Nator zapewni nam dużo wrażeń i emocji dzięki jego fantastycznej technice za gramofonami i selekcją ciężkich, mrocznych utworów.

Linki:
Neurosense Audio Fanpage: http://www.facebook.com/NeurosenseAudio
Neurosense Audio Soundcloud: https://soundcloud.com/neurosense-audio
Neurosense Audio Youtube: http://www.youtube.com/user/neurosenseaudio


SATAN (BASSLINE ASSASSINS/FUTURE SCIENCE)

DJ z Wałbrzycha, który pierwsze kroki na drum and bassowej scenie stawiał w Wielkiej Brytani. W 2005 roku poznał DJ AMC, który zaraził go miłością do tej muzyki i nauczył sztuki miksowania. Satana i AMC od razu połączyła pasja do d’n’b i zaczęli wspólnie działać na lokalnej scenie organizując imprezy, grając wspólnie na wielu lokalnych koncertach i radio stacjach.

W 2007 roku poznał Operata M, i od razu dołączył do ekipy Future Science, grając regularne audycje na Future Science Radio.

Po zbudowaniu studia muzycznego Satan założył swoją radiostację ASG Radio, na którą zapraszał gościnnie dji i mc, nadając regularne audycje.

Współpraca z artystami wielkiego formatu jak Nicky Blackmarket, Hazard, AMC, Shabba D, Mc Fearless, Foxy, Gary K, czy Swan’e sprawiła, ze Satan został szybko zauważony na brytyjskiej scenie i był zapraszany na wiele koncertów.

Występował u boku takich gwiazd jak Audio, Robyn Chaos, Forbidden Society, Counterstrike, The Panacea, Limewax, The Sect, Ed Rush & Optical, Aphrodite, London Electricity, B-Complex, Jae Overtech czy Danny Byrd.
W 2011 roku powrócił do Polski aby budować swoją reputację w ojczystym kraju i zarażać ludzi swoją pasją do drum and bassu. Dołączył do łódzkiego kolektywu Bassline Assassins, wystąpił na zeszłorocznej edycji festiwalu Let It Roll, i koncertach w Łodzi, Wałbrzychu i Katowicach.

Linki:
Satan Soundcloud: https://soundcloud.com/djsatan
Bassline Assassins Fanpage: http://www.facebook.com/BasslineAssassins


SUBJECT (BASSLINE ASSASSINS)

Swoją przygodę z muzyką drum and bass rozpoczął w 2002 roku. Po pewnym czasie zagrał w legendarnym łódzkim klubie Cube na imprezie Maraton Drum and Bass 2 organizowanej przez łódzki skład Weekenders. Od tej pory zaczął występować w łódzkich klubach i pubach takich jak Cube, Blu, 2face, Luka, Dekompresja, Akademia oraz Atmosfera. Po wielu udanych imprezach z jego udziałem współtworzył kolektyw, który nosił nazwę Wildsound. Wildsound rosło w silę do takiego stopnia, że zaczęli organizować własne imprezy z udziałem łódzkich Dj-ów takich jak: DJ Dukee, DJ Kasper, DJ Lizard, DJ Ap, DJ Mono, DJ/Mc Akira, DJ Charly, a także z DJ Flu i DJ Yadel (Dvoika Troika) z Czech.

Zauważony na łódzkiej scenie zaczął być zapraszany na występy do Warszawy i Katowic. Pojawiał sie tam z czołowką polskich dji i producetów d’n’b jak Krzyku, Nzeroid, Raabe, Simba, Zyguli, Crab, czy Kwazar.
Dj należący do kolektywu Bassline Assassins. Supportował takie gwiazdy jak B-Complex, Audio, Matrix vs Futuresound, Jae Overtech , Opereta M, Urban Minki, Aftermath, Telekom, Mc Dynamite, Azza B, Shortston Makar, czy Foxy.

Różnorodność granych kawałków oraz nieprzeciętne umiejętności na gramofonach sprawiają, że Subject jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ'ów łódkiej sceny.

Linki:
Subject Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Dj-Subject/146108038836471


RADICAL B2B EFFECTIVE (PRETORIANS)

Radical i Effective swoją przygodę ze sceną drum and bass zaczęli w 2000 roku. Zainspirowani ciężkimi brzmieniami takich wytwórni jak Renegade Hardware, Virus, czy Ram Records występowali na łódzkiej scenie zarażając ludzi pasją i entuzjazmem do tej muzyki.

Radical i Effective są założycielami łódzkiego kolektywu Pretorians Crew, który zapoczątkowali w 2002 roku. Od tamtej pory organizują regularnie imprezy na lokalnej scenie, zapraszając wiele gwiazd światowego formatu na swoje eventy.

Występowali u boku takich gwiazd jak Andy C, Prolix, B-Complex, Black Sun Empire, Shabba D, Dynamite Mc, Skibadee, Rascal and Klon.

Ich sety przepełnione techstepowymi i neurofunkowymi brzmieniami, niepowtarzalna technika za sterami i entuzjazm na scenie dodają dynamiki i smaku do każdego wydarzenia w którym biorą udział.

Linki:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1692231732
http://www.facebook.com/grzegorz.hak?fref=ts


SYNDROM (DECEPTICON)

Embryo aka Syndrom zwiazany z drum and bassową sceną od około 2005 roku. Jeden z założycieli nie istniejącego już składu Wild-Sound, którego głównym założeniem było promowanie i organizowanie imprez w Łodzi. Grał na jednej scenie niemal ze wszystkimi DJ'ami z Łodzi i wieloma z całej Polski. Grywał jako support dla kilku gwiazd z zza granicy jak Audio czy B-Complex. Aktualnie Syndrom nadal zajmuje się promowaniem imprez drum and bassowych na lokalnej scenie. W 2012 powstaje skład Decepticon, którego jest jednym z założycieli.

Jego dynamika za gramofonami, bardzo dobra technika miksowania oraz selekcja kawałków sprawi, że Syndrom wniesie fantastyczny element do całego wydarzenia.

Linki:
Decepticon Fanpage: http://www.facebook.com/DecepticonCrew


MC IMPACT

Jego przygoda z muzyka drum and bass zaczęła się w 2001r. kiedy po raz pierwszy usłyszał audycje radiową nocny trans która relacjonowała imprezę z nie istniejącego już klubu Faraon. Od tamtej pory jego życie nabrało znacznie szybszego tępa. Bywał jako imprezowicz i wierny słuchacz niemal że na każdej imprezie drum and bass
w Łodzi.

W 2010 roku po raz pierwszy było mu dane stanąć na scenie i zaprezentować swoje umiejętności. Od tamtej pory występował na dziesiątkach imprez w wielu klubach w swoim rodzinnym mieście. Miłośnik niemal ze każdego gatunku drum and bass. Charakteryzuje go nieprzeciętny styl jak i dobry kontakt z publiką.

Występował na imprezach z wieloma artystami z kraju jak i z zagranicy, m.in. B-Complex , Northface, Snareophobe, Genious, Timeout, Telekom, Jae Overtech, Mc Dynamite, Sirreal, Fernquest, Azza-b, Manners, KW. Armz, Jam, Innate Mc.

Od niedawna dołączył do łódzkiego kolektywu Pretorians Crew .

Linki:
http://www.facebook.com/mc.impact.7?ref=ts&fref=ts


OVERQUAKE (INDEPENDENT)

Swoją działalność artystyczną rozpoczął w 2008 roku na angielskiej scenie klubowej. DJ z Łodzi, który czuje się równie dobrze za gramofonami, jak i przy konsoli do obróbki dźwięku. Realizował oprawę muzyczną wielu imprez i wydarzeń muzycznych. Usłyszeć można go było u boku takich wykonawców jak: Prolix, B-Complex, Jae Overtech, Dynamite Mc i wielu innych. Obecnie współpracuje z dwoma łódzkimi kolektywami Pretorians oraz Decepticon.

Linki:

MC AKIRA

Akira swoją przygodę z muzyką zaczął w 1998, kiedy to po raz pierwszy pojawił sie na scenie wraz z ekipą Float n Vibes. Jego stylem na początku był oldskool a wzorem do naśladowania MC Ruff i Stewie Hyper D. Później jego ulubionym stylem stał się Ragga-Jungle, czyli sporo szybkich gadek i melodyczne śpiewanie.

Po Float n Vibes dołączył do ekipy Sonic Trip, z którą miał okazję zagrać wiele dobrych imprez. Nastepnie wraz z Mono, Maniackiem, Dee i Mikem założyli Burning Lion Recordings. Grał już w większości polskich miast - od Krakowa, Rzeszowa i Wrocławia, po Poznań, Toruń, Koszalin i Gdynię, miał również kilka zagranicznych wyjazdów. Jako jeden z nielicznych miał okazję reprezentować polskich Mc's na imprezie World of Drum n Bass oraz wraz z Thc underground na festiwalu w Opolu 2003.

Jeśli chodzi o osoby z którymi przyszło mu występować to jest to cała czołówka dnb z Uk Shabba D, Adam F, David Rodigan (Red Bull Music Academy), Grooverider, DJ SS, Remarc, Ray Keith, Mc Mc, Eksman, Riddla D, Mc Foxy, Shortston, Herbsy, Rascal i Clone, Skech&Code, Daren J, Nicole, Ratpack, Fatman D, Moving Fusion, Twisted Individual oraz z DJ'ami z całej Polski. Ale oprócz działań na scenie dnb, Akira szukał także innych gatunków muzyki w których mógł się sprawdzić. Wraz z hardrockową grupa Impexus, występował obok takich gwiazd polskiej sceny jak: Lady Pank, Kazik, Acid Drinkers. Akira jako DJ w swoich setach umieszcza skoczne drumy i pompujące basy.

Linki http://www.youtube.com/user/djmcakira?feature=watch

Future Science Stage Bio’s:

DISPLACED PARANORMALS (CYCLONE/BROKEN AUDIO/SINOUS/MODULATE)

Kolektyw DJ'ów i producentów z najwyższej półki, których połączyła pasja i zamiłowanie do głębokiego drum and bassu. Szybko rosnąca reputacja i uznanie w muzycznym środowisku sprawiły, że Displaced Paranormals w krótkim czasie zaczęli współpracę z największymi nazwiskami na scenie, m.in. Skeptical, 2Shy Mc, Getz, Gremlinz, Dubtek, Bredren, czy DBR UK, co zaowocowało takimi produkcjami jak „Lifeforms”, „Abstract”, „Stormbreaker”, „Singularity”, „The Wrath”, „Black Panther”, „Gangland”, „NZT48”, „Night Vision”, „The Engineer”, „Styles”, „Tokyo”, „World Warz”, „Human Cannapede” i wieloma innymi.

Ich nietuzinkowe produkcje szybko zyskały wielu fanów, popularność i zostały wydawane na krązkach największych wytwórni płytowych takich jak Inception Audio, Cyclone Recordings, Shady Brain, Sinuous Records, Absys Records, Interactive Recordings, Broken Audio, Architecture Recordings, Dubzilla Recordings, Modulate Records, czy Proximity Recordings.

Displaced Paranormals grają jako gwiazdy wieczoru na wielu imprezach zarówno brytyjskiej sceny, jak i w wielu krajach Europy, występując u boku takich gwiazd jak Masheen, Allied, Alix Perez, Nicky Blackmarket, Loxy, Data, DBR UK, Mistif i wielu innych.

Ich utwory z głebokim bassem, niepowtarzalna technika za gramofonami i energetyczne sety sprawią, że nikt nie zapomni ich występu z tej imprezy.

Linki:
Oficjalna Strona Internetowa: http://www.displacedparanormals.com/
Displaced Paranormals Fanpage: http://www.facebook.com/DisplacedParanormals
Displaced Paranormals Soundcloud: https://soundcloud.com/displacedparanormals
Displaced Paranormals Twitter: http://www.twitter.com/DP3UK
Podomatic : http://inceptionaudio.podomatic.com/
Official Website: http://www.inceptionaudio.com/


OPERATA M (FUTURE SCIENCE)

DJ i producent z Wielkiej Brytanii. Założyciel i dyrektor zarządzający wytwórni płytowej Future Science Recordings oraz stacji radiowej Future Science Radio. Rozwija i buduje renomę Swojej wytwórni w prędkości światła wydając na niej swoje utwory i wielu innych znanych producentów. Zapraszany na koncerty i festiwale do wielu krajów, gwiazda tegorocznego polskiego festiwalu „Kortowida” w Olsztynie na który przybyło ok. 40 tysięcy osób.

Do jego wytwórni należy wielu znanych DJ'ów i producentów, jak DJ Riddimz , DJ Guilty, Jimmy Jungle, Urban Minky, Aftermath, Chris Dub, Satan, czy Runda. Razem współpracują i działają zarówno na brytyjskiej, jak i europejskiej scenie, grając regularne koncerty i zarażając ludzi pasją do muzyki drum and bass.

Operata M może być bliżej znany Polakom z tras koncertowych, które odbył już dwa razy w Polsce, we Wrocławiu, Olsztynie, Warszawie, Łodzi, Katowicach, czy Bydgoszczy. Jego umiejętności za gramofonami, energetyczne sety i znakomity dobór utworów dodadzą smaku i koloru do tej imprezy.

Linki:
Operata M Facebook: http://www.facebook.com/operatam
Future Science Twitter: www.twitter.com/futurescienceuk
Future Science Fanpage: www.facebook.com/FutureScienceDnB
Future Science Myspace: http://www.myspace.com/futurescience
Future Science Soundcloud: http://soundcloud.com/futurescience
Future Science Mix Dj: http://www.mix.dj/futuresciencednb
Future Science Last.Fm: http://www.lastfm.pl/label/Future+Science+Records
Future Science Beatport: http://www.junodownload.com/labels/Future+Science/releases/


INNERLEVEL (FUTURE SCIENCE/DSOI REC.)

DJ i producent z Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę ze sceną muzyczną zaczął w wieku 16 lat. Zainspirowany dźwiękami hip hopu, electro, acid house i old school hardcore kupił pierwsze gramofony, mixer, i zaczął się uczyć sztuki miksowania.

W wieku 18 lat usłyszał drum and bass i od razu wiedział, że to jest to czego w życiu szukał. Od tamtej pory mixuje i produkuje utwory głównie w obrębie tego gatunku muzyki.

Jego produkcja muzyczna ewoluowała przez 10 lat, zachaczając o praktycznie każdy rodzaj d’n’b, od liquidów, przez jump-up, brzmienia renegade hardware, głębokie bassowe drumstepy, aż po neurofunki. Szybko rosnąca popularność na scenie jako dj i producent sprawiła, że został zauważony przez wytwórnie płytowe i zaczął wydawać utwory na Future Science Records i Dark Side of Innocence Recordings, co zaowocowało takimi trackami jak „Wowser”, Innerlevel Dub”, „Let Me Breath”, Hopeful Feeling”, czy „Tazer”.

Założył swoją radio stację „LT Movement”, gdzie gra regularne audycje, zapraszając lokalnych DJ'ów i MC na występy.

Jego bardzo dobra technika za gramofonami, znakomita umiejętność skreczowania, różnorodny dobór utworów i energetyczne sety sprawią, że przez długi czas nie zapomnicie występu Innerlevel’a na Teorii Chaosu.

Linki:
Innerlevel Soundcloud: https://soundcloud.com/innerlevel
Future Science Soundcloud: https://soundcloud.com/futurescience
DSOI Records Soundcloud: https://soundcloud.com/dsoirecords


AFTERMATH (FUTURE SCIENCE/MUTE:8)

Znany również jako DJ Lightning. Producent i DJ z Wielkiej Brytanii, który swoje pierwsze kroki na drum and bassowej scenie stawiał jak nastolatek. Zainspirowany muzyką d’n’b i jungle zaczął już w bardzo młodym wieku występować na imprezach w lokalnych klubach i pubach.

Szybko zauważony na brytyjskiej scenie zaczął być zpraszany na imprezy wielkiego formatu jak „Raindance”, „Telepathy” czy „DNB Heaven”. Występował u boku takich gwiazd jak Hazard, Benny Page, Amoss, DBR UK, Shabba D, Harry Shotta, Bryan Gee, Dj Spoony, Majistrate, Smyla, Scritp, Hostile Mc, Moyano, B-Roy, Bison, Spectral i wielu innych. Zapraszany również na występy w Europie, m.in. Niemcy, Hiszpania, Polska.

Jego kariera jako producenta ma długą historię. Zaczął od liquidowych, junglowych brzmień d’n’b, a obecnie produkuje mroczne, tech stepowe kawałki zainspirowane produkcjami artystów jak Noisia Bad Company, czy Technical Itch. Produkuje utwory z takimi artystami jak Smyla, czy Hostile Mc, wydając je na Future Science Records i Mute:8 Recordings.

Może być bliżej znany Polakom z tras koncertowych Future Science po Polsce w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy, i we Wrocławiu.
Ten nietuzinkowy DJ zachwyci wszystkich swoją fantastyczną techniką za gramofonami, energetycznymi setami i selekcją utworów.

Linki:
Aftermath Facebook: http://www.facebook.com/jamie.lightening
Aftermath Soundcloud: https://soundcloud.com/dj-lightning
Future Science Soundcloud: https://soundcloud.com/futurescience
Future Science Fanpage: http://www.facebook.com/FutureScienceDnB
Mute:8 Rec. Soundcloud: https://soundcloud.com/mute8recordings
Mute:8 Rec. Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Mute8-Recordings/218978665716


URBAN MINKY (FUTURE SCIENCE)

Swoją przygodę ze sceną muzyczną zaczął w 1992 roku. Zainspirowany brzmieniami Micky Finn, Slipmat i The Producer, Minky zaczął aktywnie działać na brytyjskiej scenie. Na początku swojej kariery związał się z Urban-I Recordings produkując głównie hip-hop, podczas gdy jako DJ poruszał się w klimatach drum and bass i jungle.

Trwało to do roku 2006, kiedy to związał się z ekipami „No K System” i „Bass Pirates”, aktywnie grywając w klubach, pubach, nielegalnych imprezach, a nawet festiwalach, między innymi na sławnym festiwalu Aeon Festival na scenie Sika Studios.

Parę lat temu dołączył do wytwórni Future Science, gdzie gra regularne audycje i występuje na ich licznych eventach i trasach koncertowych. Polakom może być znany z zeszłorocznej trasy koncertowej Future Science w Łodzi i Katowicach, gdzie grał u boku wielu polskich DJ'ów i gwiazdy angielskiej sceny Audio.
Jego znakomita technika za sterami, nietuzinkowy dobór utworów i energetyczne sety porwą każdego imprezowicza który zjawi się na „Teorii Chaosu”

Linki:
Future Science Soundcloud: http://soundcloud.com/futurescience
Urban Minky set na Mix.dj: http://www.mix.dj/index.php?act=medias&CODE=view&s_id=4745511&dj=Urban_Minky&mixtitle=Future_Science_DnB-_First_Mix_of_2013


SHIMA (BASSLINE ASSASSINS)

DJ z Łodzi i założyciel Bassline Assassins. Na scenie stanął po raz pierwszy ponad 10 lat temu a za jego plecami czujnie obserwowali go Simon Bassline Smith, Kenny Ken i Savage Rehab.

Od tej pory grał jako support dla największych gwiazd scenty DNB zarówno w Polsce, UK jak i innych państwach europy. Zawsze zaszczyci świeżą procją dubplateów a jego dynamiczne mixy nikomu nie pozwolą się nudzić.

Linki:
Bassline Assassins Fanpage: http://www.facebook.com/BasslineAssassins


ONEPLAYZ (DECEPTICON)

DJ, producent oraz organizator i promotor imprez z Łodzi. Działa na scenie Drum`n`Bass i Old School od 2001 roku. Założyciel Technical Obsesion Crew.

Od 2009 roku produkuje Hardcore Breaks, Rave Breaks, Nu Rave, Liquid Drum n bass i Deep Drum n bass.
Swoje utwory wydaje w angielskich wytwórniach płytowych Hardcore Lives oraz Paranoid Recordings, umieszczone na składankach “Hardcore Energy 9”, “Hardcore Lives Vol.1” i “Paranoid Recordings Volume 5”. Wydaje również na polskim labelu Intensive Recordings, gdzie swoje produkcje wydał na składance “Intensive Hardcore”.
Doczekał się tez swojego "The Best of Oneplayz" wydane w Tornado Rec., gdzie prezentuje swoje wyselekcjonowane tracki z lat 2009-2012.

Remixował utwory wielkich nazwisk jak Nicky Allen, TC, L.A.O.S, Neonlight, Imprintz & Kloe, czy London Elektricity.

Aktywnie bierze udział w imprezach Drum & Bass i Old School wpierając łódźką scenę muzyczną. Zagrał miedzy innymi z: Prolix, The Flashback Project, Jae Overtech & Innate Mc oraz czołówka polskich DJ'ów.

Linki:

Oneplayz Soundcloud: http://soundcloud.com/oneplayz
Oneplayz Fanpage: http://www.facebook.com/OneplayzOfficial
Oneplayz set : http://www.mixcloud.com/oneplayz/

https://www.facebook.com/pages/Teoria-Chaosu/139225272906664?fref=ts

https://www.facebook.com/events/324650520978865/?fref=ts

Plakat