Burn In Snow-będzie gorąco w ten weekend

MiniaturkaJuż w najbliższy piątek fani basu i deski ponownie spotkają się w zimowych okolicznościach przyrody, aby robić różne rzeczy: jeździć, tańczyć, słuchać i klaskać (na dwa). Bilety na główne koncerty najgorętszej imprezy sezonu właśnie się wyprzedały a śnieg – do tej pory nieśmiało padający z nieba – zaczął sypać na całego!

Zimowa aura wreszcie zawitała do Szczyrku. Temperatura lekko poniżej zera i obfite opady świeżego śniegu cieszą nie tylko miejscowych górali, ale i fanów muzyki i sportu, którzy w najbliższy weekend zjadą do Szczyrku. Bilety na sobotnie koncerty największych gwiazd festiwalu – De La Soul, Hudsona Mohawke i Little Boots – właśnie się wyprzedały co gwarantuje, że koncertowy namiot wypełni się po brzegi a temperatura wewnątrz osiągnie rejestry typowo letnie. Przypominamy jednocześnie, że pierwszy dzień festiwalu, z DJ setami m.in. Catz ‘N Dogz czy Adama Zasady jest darmowy i otwarty dla wszystkich spragnionych najciekawszych klubowych brzmień.

Zdjęcie

Piękne sprawy, które wydarzą się w trakcie Burn In Snow, to nie tylko doznania natury muzycznej. Równolegle z koncertami i setami djskimi odbywać się będą pierwsze w Polsce zawody wpisane do prestiżowego kalendarza World Snowboard Tour o statusie czterech gwiazdek.


Źródło: www.netfan.pl/www.alboalbo.com