MaxFloLab poszukuje nowych talentów

MiniaturkaWytwórnia MaxFloRec nie przestaje przeszukiwać polskiej sceny hip-hopowej w celu odkrycia nowych talentów. W tym roku prowadzona przez Rahima firma fonograficzna postanowiła zaprezentować jak najwięcej nowych twarzy. W tym celu rusza nowa inicjatywa o nazwie MaxFloLab.

Ma ona na celu przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty. Co jakiś czas będziemy prezentować nowego rekruta, który swoją twórczością zwrócił naszą uwagę. Natomiast tym najlepszym, którzy spodobają się Wam najbardziej, wydamy kolejny materiał audio na legalu. Aby spróbować swoich sił wystarczy wysłać do wytwórni swoje demo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.maxflo.pl.

Zdjęcie

Pierwszym artystą zaprezentowanym w ramach MaxFloLab jest pochodzący z Koszalina Neile. Od dziś na stronie wytwórni można za darmo zapoznać się z materiałem rapera. Szesnaście utworów, które właśnie trafiły do sieci to materiał, który przekonał Rahima do nawiązania współpracy z przedstawicielem koszalińskiej sceny hip-hopowej. Osobą odpowiedzialną za warstwę muzyczną jest Liwenlwc. Wytwórnia MaxFlo w ubiegłym tygodniu zaprezentowała również teledysk do utworu Neilego, „Miłosny Blues”.


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl