Audioriver 2013 rozpoczyna sprzedaż biletów

MiniaturkaRusza sprzedaż biletów na festiwal świata niezależnego Audioriver, który odbędzie się w dniach 26-28 lipca w Płocku. Warto je kupić – Audioriver już drugi rok z rzędu wygrał w kategorii Festiwal Roku Polska w plebiscycie Munoludy 2012.

Wyniki głosowania czytelników portalu Muno.pl ogłoszono w minioną sobotę. Ceny na najbliższą edycję Audioriver są niemal identyczne, jak te, które obowiązywały w ubiegłym roku. Nowością jest bardzo wcześnie dostępna, tańsza, promocyjna pula w cenie 110 zł za dwa dni festiwalu. Jej sprzedaż skończy się 13 marca, a ceny karnetów wrosną wówczas do 130 zł. Kolejna pula w cenie 160 zł ruszy 9 maja, a finalny koszt karnetów to 190 zł. W tygodniu przed festiwalem zostaną wprowadzone do sprzedaży bilety jednodniowe w cenie 100 zł za każdy dzień.

Zdjęcie

O tym, że warto zaopatrzyć się w wejściówki na festiwal potwierdzają wyniki plebiscytu czytelników portalu Muno.pl, jednego z największych polskich serwisów poświęconych muzyce elektronicznej. Audioriver drugi rok z rzędu wygrał w kategorii Festiwal Roku Polska. W głosowaniu udział wzięło ponad 19 tysięcy osób, a tak wyniki skomentowała redakcja portalu: „jak silną pozycję ma Audioriver na polskim rynku muzyki elektronicznej, niech świadczą chociażby liczby - w roku ubiegłym AR zyskał 46% głosów, w tym niewiele mniej bo aż 40%. Czy oznacza to, że płocki festiwal traci swych fanów? Nic bardziej mylnego - w tegorocznym plebiscycie wzięło udział prawie 6 tysięcy osób więcej, co oznacza że AR zdobył największą liczbę głosów spośród nominowanych we wszystkich kategoriach. To absolutny fenomen!”

Zdjęcie

Audioriver 2013 odbędzie w dniach 26-28 lipca w Płocku, a organizatorzy dotychczas ogłosili występy takich gwiazd, jak: GusGus live, Netsky live, Jeff Mills, Tale Of Us, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Oszibarack live.

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2012 zgromadziła na plaży ok. 16 tys. osób każdego dnia.


Źródło: www.netfan.pl/www.audioriver.pl