Sony VAIO Extreme Series: Sizeer Music On Tour

MiniaturkaMamy dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią doznawać ekstremalnych wrażeń cały rok. Tegoroczny kalendarz cyklu Sony VAIO Extreme Series rozpocznie się w Zakopanem, gdzie na stokach Gubałówki rozegrają się snowboardowe mistrzostwa Polski oraz zawody narciarskie i rowerowe.

Natomiast dopełnieniem sportowych zmagań będą imprezy muzyczne w ramach Sizeer Music On Tour, na których zagra DJ'ska reprezentacja z całego kraju. W ramach Sizeer Music on Tour odbędą się imprezy rozpoczynające i kończące zawody sportowe Sony Vaio Extreme Series Winter Edition. Muzyka dopełnieni ekstremalne przeżycia ze stoków Gubałówki, a będzie równie zróżnicowana jak same zawody. Za sprawą DJ'skiej śmietanki z całej Polski, usłyszymy różne odmiany klubowej muzyki elektronicznej.

8. marca w klubie Vavavoom w ramach Sizeer Music On Tour odbędzie się Before Party, na której zagrają:

Kixnare (U Know Me Records) - utalentowany DJ i producent, początkowo związany ze sceną hiphop, ale od ukazania się projektu „Class of 90's" (2007) wzmacnia swoją pozycję w gronie najbardziej kreatywnych twórców muzycznych w Polsce.

Pan Zimna Łapa (Wild Styles) - turntablista, DJ i producent rezydujący w Krakowie, który za gramofonami stoi od 2006 roku, a muzykę produkuje od 2003. Jest aktualnym mistrzem Polski VChamps w scratchowaniu oraz Mistrzem Polski IDA 2012.

Prescot (Beak Da Funk) – DJ, który od 2000 roku rozkręca imprezy, grając muzykę z gatunku funk i hip hop, lubiący łamane rytmy stylu breaks oraz stylistykę mush up i old school.

Wstęp: wolny

9. marca klub Vavavoom połączy siły z Tygodnik Podhalański Cafe i razem stworzą niezapomniane After Party. Przez całą noc Tygodnik będzie serwował projekcie filmów o sportach ekstremalnych. Równolegle po drugiej stronie ulicy będzie trwał taneczny szał Sizeer Music On Tour, podczas którego usłyszymy, takich artystów jak:

Kwazar (Gagarin Studio) - DJ, producent oraz inżynier dźwięku, specjalista od mocno zbasowanych brzmień. Zaczynał w 2000 roku grając w kultowej Radiostacji, by później działać w Radiu BiS oraz Radiu Kampus. Obecnie jest odpowiedzialny za elektronikę w multiprojekcie muzycznym „Classic and Dubstep in Progress" współtworzonym przez kompozytora Michała Dobrzyńskiego i siedmiu muzyków, który łączy muzykę klasyczną z basowymi brzmieniami undergroundu i wizualizacjami.

Benito & Prescot (Break Da Funk) – duet, którego specjalnością są brzmienia funku, rocka i breaków podane w formie mush upu. DJ'ów można także usłyszeć w cotygodniowej audycji Break da Funk w Radiu Kampus.

Playaman (Broken Music) - swoją przygodę z gramofonami zaczął w 1997 roku i choć pierwszą muzyczną inspiracją były brzmienia UK acid techno, to jednak szybko pojawiła się miłość do muzyki jungle oraz reggae, z którą związany jest do dziś. W pierwszej dekadzie XXI wieku zaangażowany był w prowadzenie własnego sklepu z winylami oraz labelu Respecta Records. Równolegle był managerem muzycznym m.in.: klubu Krzysztofory oraz klubu Fabryka w Krakowie. Aktualnie współtworzy organizację Broken Music, działającą na polu muzyki, sportu oraz kultury.

JahDeck (Al-Fatnujah) - Mc, beatboxer oraz producent muzyczny. Członek i współzałożyciel lubelskiego zespołu Chonabibe, trio beatboxowego Al-Fatnujah i 2toxic/Wysoka, ex członek Love Sen-C Music Soundsystem.

Wstęp: 15 pln

Plakat

Winter Edition to pierwsze zawody z cyklu Sony VAIO Extreme Series 2013. Przez ostatnie dwa lata w ramach projektu odbyło się 10 edycji zawodów, w których wystartowało około 3000 riderów. W tym roku, organizator główny czyli firma JoyRide połączyła siły z współtwórcą zeszłorocznego Sony VAIO Joy Ride Fest – agencją muzyczną Broken Music, kreatywną platformą działającą na polu organizacji koncertów, imprez klubowych, edukacji oraz sztuki. Owocem kooperacji będzie pięć edycji zawodów, które zostaną mocno rozbudowane o stronę muzyczną. Możemy spodziewać się wysoki lotów i najlepszych wokali!


Źródło: www.netfan.pl/www.brokenmusic.pl