Zostań rezydentem w najlepszych klubach Ibizy

MiniaturkaJesteś producentem lub DJ'em? Twoim marzeniem jest zostanie rezydentem najlepszego klubu na Ibizie? Teraz masz niepowtarzalną szansę, żeby tego dokonać. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie i zgłosisz swój miks w programie Residency.

Adam Zasada jest DJ'em, który mimo młodego wieku zdążył osiągnąć już wiele. Rezydent klubu Cafe Mambo na Ibizie, gospodarz cyklu imprez SLOWmotion, członek duetu DJ'skiego Dazed i zwycięzca Burn Studios Residency. Grał imprezy między innymi z takimi artystami jak Pete Tong, Bob Sinclar, Solomun, Claude VonStroke czy Eats Everything. Adam Zasada pracuje aktualnie nad debiutanckim wydawnictwem. Tymczasem, 9 marca, nakładem Pets Recordings ukazał się wyprodukowany przez niego utwór zatytułowany "Destiny".

Zdjęcie

Nie ulega wątpliwości, że przełomowym momentem w karierze Adama była wygrana w konkursie Burn Studios Residency. W trakcie trwania programu Polak wziął udział w warsztatach prowadzonych między innymi przez Davida Guettę czy Carla Craiga. Wszystko wskazuje na to, że rady mentorów wziął sobie do serca, ponieważ to właśnie on, w nagrodę za zwycięstwo, został rezydentem jednego z najsłynniejszych klubów na świecie.

Zdjęcie

Teraz kolejni utalentowani DJ'e mają szansę pójść ścieżką przetartą przez Adama. Żeby wziąć udział w tegorocznej edycji Burn Studios Residency trzeba wysłać swój miks na adres www.mixcloud.com/burnstudiosresidency do 18 marca - zostało zatem niewiele czasu. Na trzech tryumfatorów DJ'skich zmagań czekają stanowiska rezydentów w najbardziej prestiżowych klubach Ibizy: Sankeys, Privillege i Cafe Mambo.

Zdjęcie

Otwarty w 2011 roku na Playa D'en Bossa Sankeys to filia legendarnego Sankeys z Manchesteru. Poza najwyższą jakością odbywających się tam imprez, oba miejsca łączy również wystrój wnętrz: piwnica klubu na Ibizie została urządzona tak, by do złudzenia przypominała wnętrze brytyjskiego protoplasty.

Zdjęcie

Według Księgi Rekordów Guinessa, mieszczący pod swoim dachem dziesięć tysięcy osób Privillege jest największym klubem nocnym na świecie. Usytuowany w okolicy San Rafael budynek, w którym mieści się klub, w latach siedemdziesiątych był siedzibą renomowanej restauracji Ku, po której pozostał wielki basen i sufit na wysokości 25 metrów. W Privillege odbyło się wiele imprez, które przeszły do historii clubbingu, z czternastoma edycjami Manumission włącznie.

Zdjęcie

Założone w 1994 roku przez Javiera Anadona Cafe Mambo, to właśnie miejsce, w którym rezydentem został Adam Zasada. Usytuowany w Sant Antoni de Portmany klub gościł między innymi takich artystów jak Carl Cox, David Guetta, Roger Sanchez, Groove Armada czy Swedish House Mafia. W roku 2007 Cafe Mambo po raz drugi zostało odznaczone tytułem Najlepszego Baru Ibizy.

Kontakt dla mediów:
Anna Solarek                            
Coca-Cola Poland Services                    
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                        
Tel. 22 579 6887                        

Ola Betley
albo/albo
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 798 67 47 80