Alicia Keys na Stadionie Miejskim w Poznaniu!

MiniaturkaJuż 30 czerwca 2013 na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpi słynna piosenkarka Alicia Keys! To jedyny w Polsce koncert autorki takich przebojów jak "Fallin’", "Girl On Fire" czy "Empire State of Mind" powszechnie znanego jako New York. Poznań na trasie koncertowej „Set The World On Fire” to wydarzenie, na którym trzeba być.  

Najgorętsze nazwisko ostatnich lat i zdecydowanie jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek, która od lat utrzymuje się na szczycie światowych list przebojów. Artystka, która właśnie rozpoczęła światowe tourne promuje piąty w swojej dyskografii album zatytułowany „Girl on Fire”. Trasa koncertowa rozpoczęła się w USA i Kanadzie, a już w maju Alicia rozpocznie podróż po Europie. Na liście 27 koncertów, które odbędą się na starym kontynencie, znajdzie się również Poznań.

Stadion Miejski w Poznaniu wyróżnia się spośród aren koncertowych, na których wystąpi Alicia Keys. To jeden z niewielu koncertów typu „open air” w całej trasie, co już dziś daje gwarancję tego, że koncert ten będzie absolutnie wyjątkowy! Niezwykła sceneria, doskonała muzyka i fantastyczna atmosfera sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. Organizatorzy zadbali o maksymalny komfort wszystkich uczestników. Wszystkie miejsca na koncercie będą siedzące, co oznacza, że całkowita liczba miejsc została zredukowana do 25 000.

Zdjęcie

Szczegółowe informacje na temat koncertu, jak również ceny biletów zostaną przedstawione na konferencji prasowej, która odbędzie się pod koniec tygodnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia jest MyMusic