ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie

MiniaturkaZnany jest już termin i miejsce ESKA Music Awards 2013. Gala wręczenia muzycznych nagród Radia ESKA, ESKA TV oraz ESKA.pl odbędzie się 3 sierpnia w Szczecinie i będzie jednocześnie imprezą otwierającą tegoroczny finał regat wielkich żaglowców - The Tall Ships Races.

Gala będzie transmitowana na antenie TVP1. Nagrody ESKA Music Awards przyznawane są od 2002 roku i trafiają w ręce artystów, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku. O tym, którzy artyści zostaną nominowani, decyduje kapituła Radia ESKA. Ostatecznego wyboru laureatów dokonują słuchacze ESKI w głosowaniu internetowym. Po raz drugi w historii ESKA Music Awards gala wręczenia nagród odbędzie się latem i w plenerze. Tym razem na Wałach Chrobrego w Szczecinie w ramach wielkiego żeglarskiego święta, jakim jest finał regat The Tall Ships Races 2013, podczas którego do Szczecina przypłyną największe i najpiękniejsze żaglowce z całego świata.

Zdjęcie

Wśród artystów do tej pory uhonorowanych statuetką Eska Music Awards znaleźli się między innymi: Lady Gaga (była to wówczas pierwsza nagroda w jej karierze), Sylwia Grzeszczak, Katy Perry, Monika Brodka, David Guetta, Enej, Agnieszka Chylińska i Ewa Farna. Minione gale swoimi występami uświetnili tacy artyści jak: Craig David, 3 Doors Down, Sophie Ellis Bextor, Skunk Anansie czy OneRepublic.


Źródło: www.netfan.pl/Grupa Radiowa TIME