Sukces Armina van Buurena i Armada Music

MiniaturkaŚwiętująca w tym roku swoje okrągłe 10 urodzony holenderska wytwórnia Armada Music oraz najpopularniejszy DJ świata i jej współzałożyciel Armin Van Buuren otrzymali łącznie 6 prestiżowych nagród International Dance Music Awards.

Społeczność klubowa z całego świata po raz 28 zadecydowała o najlepszych utworach, najlepszych artystach, DJ’ach, klubach i labelach. Niewątpliwie jest to kolejny udany rok dla holenderskiego giganta - Armada Music. Armin Van Buuren zdobył aż aż 5 statuetek, w tym za „Najlepszy Utwór Trance”, „Najlepszy DJ Świata”, „Najlepszy DJ Radiowy”, „Najlepszy Producent” i „Najlepszy Podcast”. Armada Music po raz piąty z rzędu została wybrana najlepszą klubową wytwórnią świata.

Zdjęcie

Winter Music Conference odbywa się w marcu każdego roku w Miami. Wraz z 60.000 gości z 70 różnych krajów oraz DJ’ami, właścicielami wytwórni i delegatami ze sceny Dance, Winter Music Conference jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej. Najbardziej oczekiwanym i kulminacyjnym momentem imprezy jest wręczenie wszystkich nagród łącznie w 55 kategoriach. W tym roku oddano łącznie ponad 2 miliony głosów ze 180 krajów.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl