Prezydent Węgier chwali Stashkę!

MiniaturkaWizyta Prezydenta Węgier Jánosa Ádera 22-23 marca 2013 roku była zaplanowana bardzo intensywnie. Prezydent miał jednak okazję także do posłuchania polskiej muzyki i mocno chwalił debiutującą polską artystkę o pseudonimie Stashka.

Młoda artystka zaskoczyła obie pary prezydenckie prezentem, który przekazał w jej imieniu Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie Bogdan Węgrzynek. Złote płyty z osobistym autografem Katarzyny Stasiak były oznaczone z nr 001 PL i 001H.

Zdjęcie

Prezydent Węgier János Áder podczas swojej dwudniowej wizyty w Polsce uczestniczył w wielu wydarzeniach wspólnie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.

Prezydent János Áder chwalił Stashkę za wyjątkowy głos oraz za piękno wizualne. Zaznaczył, że Polska powinna być dumna z takich talentów i pozwolić im rozwijać się. Prezydent Węgier skierował wielkie słowa uznania i zapewnił, że będzie mocno kibicował Stashce w jej dalszej karierze oraz śledził jej tok. Ta młoda piosenkarka jest bardzo uśmiechniętą i naturalną dziewczyną. Śpiewa bardzo radosne i przyjazne dla ucha utwory, które są doskonałą reklamą dla polskiej muzyki.

Zdjęcie

Dla Stashki, czyli Kasi Stasiak było to ogromne wyróżnienie. Z pewnością ta czarująca, pochodząca prosto z Mazur wokalistka, jest bardzo szczęśliwa, że Prezydenci Polski i Węgier posłuchali jej dźwięków zanim została wielką gwiazdą. To dla niej wyjątkowe przeżycie i dobry prognostyk na przyszłość. Tak miłe słowa skierowane do niej z ust Prezydenta Jánosa Ádera dodają jej jeszcze większych skrzydeł.

Stashka jest konkretna w tym, co chce osiągnąć. Wytrwale dąży do wydania swojej autorskiej płyty. Przygotowania do jej debiutanckiego albumu są bardzo zaawansowane. Obecnie pozostało już tylko nagrywanie utworów w studiu, więc w sytuacji wielkiego wsparcia jakie otrzymuje wokalistka, nic nie powinno stanąć jej na przeszkodzie. Wszystkie piosenki zostały już napisane i skomponowane. Płyta będzie bardzo autorskim projektem Stashki, ponieważ ona sama napisała i skomponowała niemal wszystkie utwory, a w pozostałych była współautorką. Płytę obecnie promuje singiel "Zegar".

Gdy Stashka śpiewa to cała kipi radością i to udziela się ludziom wokoło. Jest zawsze uśmiechnięta i zaraża entuzjazmem. Podczas tego wyjątkowego, jak i każdego innego występu, prezentuje szczere emocje oraz pełen profesjonalizm. Jest uroczą osobą, a przede wszystkim ma oryginalny, bardzo mocny i dobry głos.
(Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek)