Reklama

  11.05-Zlot fanów DJ'a Bobo-Poznań

  MiniaturkaW maju jak co miesiąc odbędzie się kolejna edycja Kochamy lata 90-te. Podczas tej imprezy odbędzie się oficjalny Pierwszy Zlot Fanów DJ'a Bobo w Polsce. Takie zloty miały już miejsce w naszym kraju , lecz odbywały się przy okazji różnych koncertów w Polsce.

  Wówczas fani DJ'a BoBo spotykali się z artystą przed występem lub po. Tym razem odbędzie się to zupełnie inaczej. Skoro odbywają się zloty fanów Depeche Mode, U2, dlaczego nie może odbyć się zlot fanów DJ'a Bobo. Zapewne w naszym kraju fanów Rene Baumanna nie brakuje.

  Pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów DJ'a Bobo odbędzie się w poznańskim klubie "Od Zmierzchu do Świtu", gdzie poza tym, że będziecie mogli usłyszeć największe i najnowsze przeboje DJ'a Bobo to dodatkowo będziecie mogli zobaczyć projekcje koncertów i teledysków z udziałem Rene.

  Podczas zlotu wśród fanów rozlosujemy płyty CD oraz płyty DVD, na których są uwiecznione koncerty z udziałem DJ'a Bobo. Nagrody ufundowane są przez samego Rene Baumanna. Oczywiście podczas zlotu, który odbywa się podczas kultowej imprezy Kochamy lata 90-te nie zabraknie standardowych brzmień z lat 90-tych. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie występ DJ'a legendy z polskiej sceny muzycznej - Bogdana Fabiańskiego z radia RDC. Jest to postać zapewne dobrze znana starszym klubowiczom.

  To wszystko odbędzie się:

  11.05.2013 r. - klub Od Zmierzchu do Świtu ul. Wrocławska 23 w Poznaniu.

  Plakat

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4642647
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.