Koncert Pokahontaz w Czwórce

MiniaturkaW najbliższą sobotę, 20 kwietnia, radiowa Czwórka zaprezentuje koncert zespołu Pokahontaz. Fanów Fokusa, Rahima i DJ'a Bambusa Program 4 zaprasza do wysłuchania „Ministerstwa Dźwięku”.

 

Pokahontaz jest polskim zespołem hip-hopowym, stworzonym przez Fokusa (Wojciech Alszer), Rahima (Sebastian Salbert) oraz DJ'a Bambusa (Sebastian Michalski). Od czasu założenia, w 2003 roku, grupa wielokrotnie występowała m.in. w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy album, zatytułowany „Receptura”, ukazał się w 2005 roku. Znalazły się na nim bity autorstwa takich producentów, jak Straho, Minix czy DJ 600 V. Następnie Rahim i Fokus z powodzeniem realizowali się na solowej płaszczyźnie, angażując się w inne projekty muzyczne.

Zdjęcie

W 2011 roku artystyczne drogi Rahima i Fokusa zeszły się ponownie. Zaowocowało to drugą płytą, zatytułowaną „Re-kontakt”, która ukazała się w 2012 roku. Podczas pracy nad albumem artyści nie uciekali od muzycznych eksperymentów. W tym celu podjęli współpracę z DiNO, jednym z najbardziej kreatywnych producentów hip-hopowych. Na płycie pojawili się wyjątkowi goście: EmilyRose, Pezet, Łona oraz Grizzlee.

Okładka


Źródło: www.netfan.pl/www.polskieradio.pl