Back to the Oldschool !

Jeśli uwielbiacie lata 90'te, tęsknicie za tamtą muzyką i chcielibyście choć na jedną noc cofnąć się do tych szalonych czasów, mamy dla Was coś specjalnego :) Już 14 stycznia 2012r Radio Gniezno 103,4fm, „Beatmania” oraz Klub NEST zapraszają na kolejną odsłonę „Kochamy lata 90-te Duch tamtych czasów POWRACA”.

Tym razem imprezę uświetni występ poznańskiej grupy tanecznej „BORN TO DANCE”. Na tą okazję grupa BORN TO DANCE przygotuje specjalny program artystyczny nawiązujący do kultury i muzyki z lat 90-tych.

BORN TO DANCE
Jest to grupa która specjalizuje się w stylach tańca: STREET DANCE, BREAK DANCE, HIP HOP, LOCKING, POPPING, DANCE HALL
Wielokrotni laureaci turniejów tańca, mistrzostw świata, mistrzostw polski, turniejów ogólnopolskich.
Suport-owali takie gwiazdy jak: Perfekt, Elektryczne Gitary, Sistars, East west Rockers
Brali udział w programach telewizyjnych: TVP 2 - Mój pierwszy raz, TVN – You Can Dance.
Born To Dance jest to grupa taneczna, która od ponad 9 lat istnieje na rynku i ma wieloletnie doświadczenie w tańcu jak i również prowadzeniu szkoły doskonalenia tańca współczesnego. O ich profesjonalizmie może zaświadczyć wielu zadowolonych klientów oraz gości, którzy podziwiają ich podczas występów.

Nie zabraknie już tradycyjnie stałych elementów, które towarzyszą imprezie. Obrazki z gumy TURBO, archiwalne okładki z czasopisma BRAVO. Specjalny wystrój klubu sprawia, że poczujecie sie conajmniej 15 lat młodziej :)

O stronę muzyczną po raz kolejny odpowiedzialny będzie Tomasz Fąferek zwany dalej DJ FĄFER, człowiek który dysponuje ponad 13 letnim dj-skim doświadczeniem i który od lat szlifuje i uzupełnia swoje muzyczne archiwum o przeboje z lat 90-tych. Jest to DJ, który specjalizuje się w muzyce z ostatniej dekady XX wieku. Tym razem w większości przybliży największe przeboje, modnego w okresie lat 90-tych EURODANCE. Nie zabraknie przebojów takich artystów jak np. Captain Hollywood Project (prekursor stylu EURODANCE), MASTERBOY, PHARAO, CENTORY, CULTURE BEAT, DARKNES, LOFT, DJ BOBO, TWENTY 4 SEVEN, SOLID BASE, MR PRESIDENT i wielu innych.


Podróż w czasie gwarantowana!
Więcej informacji na www.kochamylata90te.pl
Bilety w przedsprzedaży 10 PLN do 14.01.2012r, w dzień imprezy 15 PLN.

Wstęp od 21 roku życia!!!

Źródło: kochamylata90te.pl