Red Bull Tour Bus powraca na polskie drogi!

MiniaturkaUnikalny projekt po raz kolejny wraca na polskie drogi. Już 5 rok z rzędu mobilna scena na dachu autobusu będzie przemierzać kraj i dostarczać fanom najsilniejszej dawki muzycznej energii.

 

Tym razem Red Bull Tour Bus nadjedzie wraz z tajemniczym projektem Ω, za którym stoi jeden z czołowych polskich raperów. Więcej informacji o gwieździe tegorocznej trasy ogłoszonych zostanie już wkrótce. Wiadomo jednak, że będzie to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich raperów. To fani zaplanują tegoroczną trasę Red Bull Tour Bus. W specjalnym, internetowym głosowaniu wyłonią 8 miast, do których przyjedzie muzyczny autobus. Do walki o koncert stanie 12 miast: Olsztyn, Lublin, Warszawa, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Poznań, Białystok, Szczecin. Rozpoczęcie głosowania odbędzie się równolegle z ujawnieniem tegorocznej gwiazdy trasy już 6 maja na stronie www.redbulltourbus.pl

Zdjęcie

W poprzednich latach Red Bull Tour Bus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transsistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach z jego dachu bawiły się tysiące ludzi. Nie inaczej będzie tym razem. Już wkrótce potężna energia Red Bull Tour Bus ogarnie Polskę!


Źródło: www.netfan.pl/www.redbulltourbus.pl