Reklama

  Justice na Open'erze!

  Rok 2012 rozpoczynamy z Justice w składzie gwiazd Open'er Festival 2012! Grupa wystąpi w Polsce po raz pierwszy. - To jeden z najbardziej oczekiwanych już od kilku lat zespołów w Polsce, bo jeszcze nigdy u nas nie wystąpił - zapowiedział Mikołaj Ziółkowski w Trójce.

  W "Programie Alternatywnym" szef Alter Artu wyraził zadowolenie, że Justice wystąpi na Open'er Festival 2012 w ramach specjalnie przygotowanej trasy koncertowej tuż po wydaniu nowej płyty "Audio, Video, Disco". - Justice przejęło pałeczkę elektroniki francuskiej po Daft Punk i stają się jednym z najważniejszych zespołów w tym obszarze - powiedział.

  Ich koncert na scenie głównej festiwalu będzie wielkim show nie tylko muzycznym, ale i wizualnym, a w repertuarze można spodziewać się także utworów z przełomowego debiutu "†" i to zapewne one wywołają największą ekstazę publiczności.

  To już trzecia gwiazda 11. odsłony festiwalu. Na antenie Trójki Mikołaj Ziółkowski ogłosił już headlinera. - Nową dekadę Open’era rozpoczynamy tak, jak sobie wymarzyliśmy, występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej. Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi. Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012!

  Przed Bożym Narodzeniem, jako świąteczny prezent otrzymaliśmy informację o tym, że jedną z gwiazd festiwalu będzie grupa The xx.

  - The xx są jednymi z najważniejszych debiutantów ostatnich lat i prawdziwym fenomenem na brytyjskiej scenie muzycznej. Ich stale wzrastająca popularność nie jest wynikiem zabiegów marketingowych tylko prawdziwych emocji. A te, nawet po roku milczenia zespołu, stawiają The xx w gronie najbardziej pożądanych zespołów na świecie, dlatego z jeszcze większą radością informujemy, że Heineken Open’er jest, obok Primavera Sound, jednym z dwóch festiwali, który może już teraz ogłosić koncert grupy The xx w przyszłym sezonie festiwalowym - podkreślają organizatorzy Open'er Festival 2012.


  Impreza odbywa się pod patronatem Trójki. W tym roku między 4 a 7 lipca.

  Do Open'era 2012 jeszcze kilka miesięcy, tymczasem zapraszamy do kanału poświęconego Festiwalowi na moje.polskieradio.pl. Można tam posłuchać tych, którzy wystąpili w dwóch ostatnich odsłonach Festiwalu.

  Autor: asz

  Źródło: polskieradio.pl

   

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4624171
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.