Hip-Hop Festiwal Prusice już 21 czerwca

MiniaturkaByć może większość z nas nie wie, że już 21 czerwca 2013 roku, w małej miejscowości niedaleko Wrocławia, odbędzie się pierwszy hip-hopowy festiwal „Hip-Hop Festiwal Prusice” organizowany przez 18-latka.

 

Na pomysł zorganizowania tej imprezy wpadł Piotr Bartosik, 18-letni mieszkaniec Dolnego Śląska Już teraz wiadomo, że impreza pod nazwą „Hip-Hop Festiwal Prusice” będzie miała miejsce 21 czerwca na rynku w Prusicach (woj.dolnośląskie). Organizatorami są FDFILM Produkcja Filmowa i Telewizyjna oraz gmina Prusice, będąca jednocześnie gospodarzem imprezy. Znana jest już lista wykonawców, a takżę harmonogram ich występów. Początek imprezy zaplanowano na godz. 15.00, a zakończenie - na 3.00 rano następnego dnia. Dla każdego artysty przewidziano około 1 godzinę na występ. Całość poprowadzi Michał Skoreński, znany jako Majki Majk. W rynku, dla komfortu publiczności zostanie umieszczony telebim.

„Festiwal ma charakter ogólnopolski, tak więc jego promocja obejmie cały kraj. Między innymi pojawią się wideozapowiedzi.W reklamę zaangażują się: Stoprocent, Lucky Dice, Step Records oraz Diamante Wear- mówi Piotr Bartosik -Spodziewamy się najazdu fanów hip-hopu. Planowana jest organizacja dojazdów wynajętymi autobusami z większych miast Polski"- dodaje. Głównym sponsorem Festiwalu jest gmina Prusice, ale organizatorzy cały czas są otwarci na różne możliwości współpracy oraz sponsoring.

"Chciałbym bardzo podziękować burmistrzowi Prusic, Panu Igorowi Bandrowiczowi, oraz Panu Arturowi Bagińskiemu - za otwartość na potrzeby młodych oraz za miły kontakt, dyspozycyjność i życzliwość" - podsumowuje Piotr Bartosik.

Zdjęcie

Harmonogram występów:

14:50 Główne otwarcie imprezy/Kilka słów od organizatora
15:00 Dondi
16:00 ZBUKU
17:00 Młody M
18:00 Hukos/Cira
19:00 Onar
20:00 Słoń
21:00 Pih
22:00 Gwiazda Wieczoru
23:00 Sobota
24:00 Sitek
01:00 Adee
02:00 Cornolio/ALG
03:00 Zakończenie


Źródło: www.netfan.pl/www.fdfilm.pl