24.05-Ulica Hepikowa-Layali-Łódź

MiniaturkaPo zdecydowanie zbyt długim okresie posuchy nadszedł czas na sążniste hepikowe uderzenie. Tej nocy w Layali królować będzie happy hardcore w całej palecie interpretacji i odmian.

 

Jeśli potrzebujesz pozytywnego naładowania przy euforycznie rozpędzonych dźwiękach, to nie może Cię z nami zabraknąć!

Tej nocy o selekcję przyprawiającą o hardkorowy zawrót głowy zadbają:

Lunatic (Hypodermic/Toruń)
Teknociziak (Tarnów)
Torpex (Kraków)
Nefti (Intensive Rec./Łódź)
Yakuz (Broken Minds/Łódź)
Simi (Łódź)

Na mikrofonach jedyni i niepowtarzalni:

MC Jabba D
MC Emotion

HARDCORE WILL NEVER DIE!

Gdzie: Layali Shisa Club, Łódź, Piotrkowska 79
Start: 21:00
Wjazd: 10 zł


BIO GOŚCI

Torpex

Nie tylko zawiera 50% RDX-u, 40% TNT i 10% aluminium, ale też fanatycznie wyznaje UK happy hardcore w kilku ociekających energią odmianach. Za dekami gwarantuje szybkie i euforyczne miksy w szybkim i euforycznym tempie, z częstymi wycieczkami w sąsiednie (freeform, breakbeat i inne) hardcore'owe klimaty. Poza puszczaniem szlagierów na dancingach realizuje się też produkcyjnie i promotorsko, niestrudzenie zarażając swym uzależnieniem rodzime podwórko. Grał i działał w zarówno w PL, jak i w UK (Hardcore Underground, Freeformation) ze ścisłą czołówką sceny - Brisk, Sharkey, CLSM, Kevin Energy, Marc Smith, Al Storm, Fracus & Darwin, Nu Foundation i innymi. Odpowiedzialny m.in. za cykle imprez Super Vixa (Kraków) i Rave To The Core (Łódź) oraz serwis HardcorePlanet.pl, ma na koncie również własną winylową wytwórnię (Acid Kandee), serię albumów (Crush On Hardcore), audycje radiowe, podcasty... Nie do podrobienia, nie do przegapienia, nie do zatrzymania.
https://soundcloud.com/torpexandphate

Teknociziak

Gra od 10 lat. Początkowo klimaty oldskool elektro, obecnie oldskool/happy hardcore. Należała do kilku kolektywów i labeli internetowych m. in. kolektyw The Young Wolves z Tarnowa, z którym przez kilka lat rozkręcała imprezy w klubie Pretekst.

Przez pewien czas wraz z DJ'em LMNT'em prowadziła cykl imprez w klubie Off.Centrum w Krakowie. Przyczyniła się także do wydarzenia jakim było 8 Dni Kultury-Festwial Muzyki Niezależnej w Krakowie poprzez stworzenie projektu autorskiego "Music is Art" w Klubie Off.Centrum (2007).

W 2010 roku wraz z tarnowskimi DJ'kami stworzyła cykl imprez Cycki Przyszły, które odbywały się w klubie Hades w Tarnowie. W 2012 roku prowadziła autorską audycję Back To The Oldskool na antenie Słabego Radia.

Grała w wielu klubach w małopolsce, centralnej Polsce i nie tylko. Swoje sety prezentowała między innymi na takich imprezach jak Centertekk 2009, Super Vixa XIV (Brisk), Different Sound Waves.
https://soundcloud.com/teknociziak

Yakuz tudzież ykz

Vinylowy fanatyk rodem z Łodzi. Do szczęścia potrzebny mu mixer i gramofon w ilości dwa. Sztukę opanowania tego instrumentu pielęgnuje od kilku lat. Zakochał się kiedyś w Drum'and'Bass, jednakże zajawka mixowania pojawiła się przy dwudziestopierwszowiecznym Happy Hardcore właśnie. Potem, już jako dj, popłynął z dnb w różnych odmianach. Od jakiegoś czasu pochłonęły go nurty, o których nie miał pojęcia będąc jeszcze małym dzieckiem - oldschool breakbeat, hardcore & jungle. Przyznaje się do koneksji z dubstepem. Szlifując swoje skille, stara się łączyć ukochane przez siebie gatunki poprzez ciekawe i dynamiczne mixy, często charakteryzujące się mroczniejszą selekcją, okraszając je co nieco wariackim skreczem, nad którym stale pracuje. Członek niedawno powstałego łódzko-krakowskiego kolektywu Broken Minds, który to ma już na swoim koncie kilka udanych imprez, w tym w Warszawie i Lublinie.
http://www.mixcloud.com/ykzLdz/

Info na Facebooku: http://www.facebook.com/events/445659815523995/?fref=ts

Plakat