Zombie Nation w Warszawie

BASSLINE zaprasza na kolejną imprezę z cyklu WARSAW LOVES NOIZE na której wystąpi :

 

 

ZOMBIE NATION
(UKW Records/Munich)

 http://www.zombienation.com/
http://www.myspace.com/zombienation
http://www.twitter.com/zombienation
http://www.youtube.com/zombienation1

 

 

 

13 stycznia 2012

Urban Garden | Przeskok 2 |Warszawa

 Z wielką radością prezentujemy Wam kolejne wielkie wydarzenie organizowane przez agencję eventową BASSLINE. Ostatnio mogliście o nas usłyszeć nie tylko przy wydarzeniu ze STEVE AOKI, ale również przy wygranej cyklu Warsaw Loves Noize w kategorii IMPREZA ROKU 2011. (Nocne Marki 2011/Aktivist)

Tak jak obiecaliśmy- nie spoczywamy na laurach i już teraz możecie spodziewać się wielkich bangerów muzycznych. Nowy sezon zaczynamy w nie-feralny piątek 13stego w klubie Urban Garden. Będziemy gościsz DJ'a legendę. Autora takich albumów jak "Zombielicious" "Overshoot/Squeek " " Chickflick ". Producenta , który stworzył najbardziej popularny utwór w muzyce elektronicznej - 'Kernkraft 400' (około 19 milionów odtworzeń na Youtube). Pierwszy jego występ w Polsce mogliśmy zobaczyć na Mayday Fest. parę lat temu. Od tamtej pory ZN umocnił jeszcze bardziej swoją pozycję tworząc świeże i cieszące się wielką aprobatą utwory.

BIO
_________
Florian Senfter, twórca takich kawałków jak ‘Booster’ , ‘Forza’ czy ‘Worth It’, rozpoczął projekt Zombie Nation od wydania mini albumu ‘Leichenschmaus ‘ w 1999r. nakładem DJ Hell's International Deejay Gigolo Records. Debiutancki remix ‘Karenkraft 400’ wspiął się aż na 2. miejsce najlepszych kawałków w Wielkiej Brytanii.

Senfter znany jest także pod takimi pseudonimami John Starlight czy Mr. Splank. W 2006 r. Zombie Nation wydało pierwszy album studyjny ‘Black Toys’, doceniony przez fanów i krytyków. Na kolejny album pora przyszła dopiero w 2009 r., kryjący się pod nazwą ‘Zombielicious’.

W 2007 r. nawiązał współpracę ze słynnym Kanadyjczykiem Tigą tworząc kolektyw ZZT, co zaowocowało utworem ‘Lower State of Consciousness’ z remiksem Justice na flip sajdzie.

W listopadzie 2011 roku ZZT wydało album ‘Partys Over Earth’, z którego pochodzą takie kawałki jak ‘ZZafrika’ , ‘The Worm’ czy ‘Vulkan Alarm!’. ZZT zremiksowali między innymi Proxy i Gesaffelstein.


Support
_________

SICK PHYSICAL | Łódź
http://www.sickphysical.com/

SZUM | Warszawa
http://www.rdkillers.com/

FREAK SLAUGHTER | Warszawa
http://www.facebook.com/freakslaughter

DAZED | Warszawa
http://www.facebook.com/dazedbeats

P R I S M | Warszawa
https://www.facebook.com/p.is.for.prism

Źródło: naklubowo.eu