Pezet gwiazdą Red Bull Tour Bus

MiniaturkaZagadka projektu Ω została ujawniona! Tajemniczą gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus będzie Pezet - jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich raperów.

 

W ramach trasy Pezet Ω Tour, mobilna scena pojawi się w 8 miastach Polski, które wybiorą internauci. W poniedziałek wieczorem internauci poznali prawdziwe oblicze Ω. Specjalny klip, nagrany do najnowszego utworu Pezeta p.t. „Ostatni Track”, zwiastuje czerwcową trasę koncertową Red Bull Tour Bus. Wraz z raperem w trasę koncertową na mobilnej scenie umieszczonej na dachu autobusu wybiorą się m.in.: Auer z kolektywu The Lordz Team oraz DJ Panda. Razem zagrają materiał z najlepszych solowych płyt Pezeta: Muzyki Klasycznej, Muzyki Poważnej i Muzyki Rozrywkowej.

Zdjęcie

Aby ściągnąć Red Bull Tour Bus z Pezetem na pokładzie do swojego miasta, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu na stronie www.redbulltourbus.pl, które potrwa do 26 maja. To publiczność zaplanuje tegoroczną trasę Red Bull Tour Bus. Już w czerwcu odbędzie się 8 wyjątkowych koncertów w miastach, które zdobędą najwięcej głosów. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów dobrych dźwięków i moc muzycznych emocji!


Źródło: www.netfan.pl/www.redbulltourbus.pl