Targi Music Media 2010 Kraków

Tu zaczyna się dźwięk! Krakowskie targi MUSIC MEDIA 2010. Już we wrześniu Kraków po raz kolejny stanie się muzyczną stolicą Polski. W dniach 23-25 września 2010r. Targi w Krakowie będą gościć producentów, dystrybutorów, sprzedawców, realizatorów, oraz, co niezwykle ważne – muzyków, między innymi sławnych i cenionych basistów, takich jak Mark King i John Patitucci. Najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce to przede wszystkim profesjonalne warsztaty oraz szkolenia, dające gotowy przepis na stworzenie widowiska artystycznego na najwyższym muzycznym i wizualnym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To właśnie tutaj, w Krakowie, w jednym miejscu i czasie, muzycy, akustycy, technicy sceniczni, realizatorzy dźwięku i oświetlenia mogą zapoznać się z nowościami sprzętowymi 
i premierami. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego Music Media w Krakowie to czysta inspiracja dla ludzi z branży. Doskonała i niepowtarzalna okazja, by przetestować m.in. oświetlenie, systemy nagłośnieniowe, a także perkusje, gitary, basy, instrumenty smyczkowe, dęte, wzmacniacze, efekty gitarowe czy też procesory najlepszych, światowych marek. Czyli wszystko to, co finalnie zaskakuje
i wprawia publiczność w zachwyt na koncertach.

 

Ale tegoroczna edycja targów to nie tylko przegląd sprzętu i instrumentów muzycznych. Organizatorzy przygotowali absolutną nowość w postaci profesjonalnych warsztatów oraz szkoleń z zakresu edukacji instrumentalnej oraz edukacji audio & video.

- Kontynuując sukces imprezy i tradycję marki Music Media postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom. W czasie trzech dni trwania tegorocznej edycji Targów eksperci
z branży muzycznej będą dzielić się swoją wiedzą także na stoiskach, gdzie będzie można skorzystać z indywidualnych bezpłatnych porad i konsultacji – tłumaczy Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

 

I tak w programie Music Media znalazły się m.in. warsztaty gry na Cajonie, prezentacja tajników gry różnych znanych basistów takich jak Mark King i John Patitucci, kompresory w obróbce sygnałów audio, routing i obróbka sygnału cyfrowego, warsztaty gitarowe „Gitarowe wyzwania 2” i wiele, wiele innych. Różnorodność tematyczna sprawia, że każdy zwiedzający znajdzie z pewnością coś interesującego dla siebie.

- Targi pomyślały również o mniej pokornych muzykach, dla których to wydarzenie może stanowić pretekst, aby wyrwać się z sali prób czy studia nagrań na nieco dłużej i posłuchać jak grają inni podczas licznych koncertów na głównej scenie targów – mówi Sylwia Kotlewska, organizator targów Music Media.

 

Zapraszamy do odwiedzenia szóstej edycji Targów Music Media -  Targów Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego, które w tym roku odbędą się w dniach od 23 do 25 września w hali przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. W tych dniach Kraków po raz kolejny stanie się muzyczną stolicą Polski.

 

 

 

 

Kontakt z komisarzem targów:
Sylwia Kotlewska 012 651 90 17, 502 659 729
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.musicmedia.krakow.pl

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Centralna 41A
31-586 Kraków