Zaskakujący Feel na Eska Music Awards

MiniaturkaNa gali Eska Music Awards grupa zagra gitarową wersję ostatniego singla "Poczuj to!". Feel na żywo to mocniejsze brzmienie, dzięki czemu nowy utwór otrzyma szczególny ładunek energetyczny.

 

Zespół w te wakacje gra bardzo dużo koncertów. Jednak muzycy zaproszeni przez organizatorów jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, nie mogli odmówić. Dodatkowo, jak się okazuje, to dla nich dobra okazja by przedstawić publiczności inną, koncertową wersję nowego numeru.

Zdjęcie

„Ci, którzy chodzą na koncerty Feela wiedzą doskonale, że na żywo jest zawsze ostro i z wykopem. Tym razem będzie równie mocno i wszyscy będą mieli okazję to zobaczyć, a zwłaszcza usłyszeć. Nie tylko będąc na gali w Szczecinie, ale również w telewizji. Występy na żywo to jest co nas naprawdę nas kręci”– podsumowuje występ lider zespołu, Piotr Kupicha. Jak zabrzmi na żywo numer „Poczuj to!” w gitarowej aranżacji? Dowiecie się już 3 sierpnia podczas rozdania nagród Eska Music Awards, w Szczecinie. Transmisja wydarzenia startuje w TVP1 o godz. 20.45.


Źródło: www.netfan.pl/www.goldenmedia.tv