Oświadczenie Eweliny Lisowskiej w sprawie EMA

MiniaturkaEwelina Lisowska w minioną sobotę odniosła niekwestionowany sukces podczas gali Eska Music Awards i otrzymała aż 3 nagrody. Niestety, podczas występu nie ominęły ją poważne problemy techniczne.

 

Artystka miała wyłączone odsłuchy douszne. Całą sprawę oficjalnie skomentowała publikując post na swoim profilu na Facebooku. Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej.

Zdjęcie

„ Z całego serca dziękuję Wam za 3 statuetki! Są dla mnie niezwykle ważne, bo przyznane przez Was! Pomimo tego sukcesu, jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona samym występem na gali. Było to coś, na co najbardziej czekałam i do czego się przygotowywałam, ale niestety monitorowiec zepsuł mi go, nie włączając mojego odsłuchu. Już przed samym występem zauważyłam, że coś jest nie tak, a w uszach słyszę jedynie próżnie- zero dźwięków (kabelek od słuchawek był wciśnięty, a body pack włączony, więc czekałam tylko na sygnał dźwiękowy, który wysyła monitorowiec). Natychmiast poprosiłam o włączenie moich odsłuchów. Dostałam informację, że zostanie od włączony w chwili rozpoczęcia się koncertu (niestety nie doczekałam tej chwili aż do jego końca). Należę do osób walecznych i mam swoje zasady, które nie pozwalają na to, by na scenie pokazywać, że coś jest nie tak. Chciałam sobie poradzić z tą sytuacją, niestety od samego początku ta bitwa była dla mnie przegrana. Śpiewając nie słyszałam kompletnie nic. Mój głos odbijał się z nagłośnienia, które jest skierowane w publikę i to było moim punktem odniesienia- niestety kiepskim punktem, bo to co Wy słyszycie, jest opóźnione o ułamek sekundy, więc siłą rzeczy, nie byłam w stanie wbić się w dobre tempo. Po występie nie spałam całą noc. Jeszcze nigdy nie byłam tak zła i zawiedziona- szczególnie, że ja zrobiłam wszystko, co mogłam, by mój występ był dobry, ale jakiś życzliwy człowiek mi to uniemożliwił.

Na szczęście wczoraj mogłam poprawić sobie humor, zagranym koncertem przed Nelly Furtado. Tym razem już wszystko było tak jak trzeba (niech by tylko spróbowali mi przeszkodzić, to wysadziłabym całą ekipę techniczną w kosmos!). Mam nadzieję, że podobał Wam się wczorajszy koncert. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam dać godzinny występ na tak wielkiej scenie, przed cudowną publicznością i dzielić ją z genialnymi wokalistkami- Ewą Farną i Nelly Furtado. Raz jeszcze Wam dziękuję i przepraszam wszystkich, których zawiodłam swoim występem. – napisała Ewelina .”

Statuetki EMA są namacalnym dowodem pozycji Eweliny Lisowskiej i popularności na polskiej scenie muzycznej. Artystka uwodzi publiczność swoim głosem, który z uwagi na swoją wyjątkową barwę zdecydowanie odróżnia się od innych wokalistek. Sama Artystka nie kryła wielkiej radości – ze swoimi statuetkami nie rozstawała się po gali przez kilkadziesiąt minut , chętnie pozując fotografom, udzielając wywiadów oraz rozdając liczne autografy dla zgromadzonej tłumnie publiczności pod sceną. W sumie występy Artystów podczas tegorocznej EMA oglądało ponad pół miliona osób. Sobotni występ Eweliny podczas ESKA MUSIC AWARDS 2013 był jednak jedynie przedsmakiem niedzielnego koncertu Artystki, która wspólnie z Ewą Farną supportowała występ światowej sławy gwiazdy muzyki pop i R&b- Nelly Furtado.

Ewelina rozpoczęła swoją karierę na dużą skalę rok temu, po udziale w II edycji popularnego talent show – „X Factor”. W sierpniu 2012 roku odbyła się premiera pierwszej płyty " Ewelina Lisowska EP", natomiast 30 kwietnia br. mieliśmy okazję zapoznać się z kolejną płytą "Aero- Plan". Album zawiera m.in. największe przeboje Artystki „Nieodporny Rozum”, "W Stronę Słońca" i "Jutra Nie Będzie", które błyskawicznie stały się hitami oraz liczne, autorskie kompozycje Eweliny.


Źródło: www.netfan.pl/www.hqt.be