XV Mistrzostwa Plażowych Prezenterów Dyskotek 2010

  XV Mistrzostwa Plażowych Prezenterów Dyskotek 2010 26-29 lipca 2010. Namiot BOSMANA – Dziwnów. Cztery dni eXtra zabawy i wypoczynku! Wszelkich informacji udziela organizator Bogusław Ceglarski: tel: 604 504 504 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  26 - 07: Aklimatyzacja i wolny turniej o beczkę piwa i specjalną nagrodę. Ocenia publiczność - wszystkie chwyty ( sprzęt i nośniki ) dozwolone !!!
  Dodatkowa atrakcja - występ zespołu CRAZY ( śpiewające i tańczące laski ).

  27, 28 - 07: Eliminacje.
  Dodatkowo - występ Piotra Kuźniaka ( Trubadurzy ) - jednego z członków Jury na MPPPD 2010. Również w przerwach eliminacji - występy CRAZY.

  29 - 07: Finał MPPPD 2010.
  Występ Piotra Kuźniaka.


  W dniach odbywania się "Plażówki", przewidziany turniej DJ-ów w Tenisa Stołowego i mecz DJ-e kontra Jury. Przy sprzyjających warunkach przewidziane mecze w Siatkówkę Plażową.

  Super nagrody ufundowane przez firmy:

  DJ-Sklep.com, Allen & Heath, Procab

  I miejsce
  2 x odtwarzacz Denon DN-S700 ufundowany przez DJ-Sklep.com

  II miejsce
  mixer Allen & Heath - Xone:22 ufundowany przez Konsbud Audio wyłącznego dystrybutora marki Allen & Heath

   

  III miejsce Torba na płyty winylowe ufundowana przez DJ-Sklep.com

   

  Dla pierwszych trzech miejsc dodatkowo przewidziana jest nagroda w postaci wysokiej jakości kabli połączeniowych (po 2 szt.) ufundowane przez dystrybutora firmę Procab
  + upominki od pozostałych sponsorów !!!

  Wszelkich informacji udziela organizator Bogusław Ceglarski: 
  tel. 0 604 504 504
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kwatery w Dziwnowie w odległości 150 m od plaży, czyli około 200 m od namiotu Bosmana. Miejsce super, niedaleko mostu zwodzonego, na przeciwko lokalu gastronomicznego "Klif" (punkty charakterystyczne Dziwnowa). Standard średni, ale za to niskie ceny - 37 zł od osoby. Pokoje z ubikacją i ciepłą wodą, oddzielne prysznice. Możliwość: parkowania auta na terenie zamkniętym; grillowania na terenie; przyjazdu z psem. 

  Szczegóły na http://www.stasiowepole.pl 
  Rezerwacja do 30.go czerwca na hasło "Plażówka u Bosmana" pod nr tel. 504 007 214 - Pani Ewa.

   

   

   

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605896
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.