#MJWeAreOne-Globalne urodziny Michaela Jacksona

MiniaturkaFanów, którzy nie mogą uczestniczyć w koncercie urodzinowym „MichaelJacksonONE” w Las Vegas zapraszamy do udziału w bezprecedensowej globalnej imprezie na cześć Króla Popu.

 

Pierwsza w historii uroczystość “Michael Jackson We Are One Worldwide Birthday Celebration” rozpocznie się minutę po północy w czwartek 29 sierpnia. Michael Jackson uważał, że wszyscy ludzie są niepowtarzalni i równi niezależnie od rasy czy kultury, i że pracując razem zmienią świat na lepszy. Jego przesłaniem były: jedność, harmonia i nadzieja.

Zdjęcie

Światowa impreza celebrująca urodziny Michaela rozpocznie się na Wyspach Kiribati i Nowej Zelandii (w tamtej strefie czasowej najwcześniej zacznie się 29 sierpnia) a następnie poprzez cały świat dotrze do Hawajów i Samoa, w których strefie czasowej zakończy się ten ważny dzień. Fani Michaela przez 24 godziny będą mieli okazję tworzyć i udostępniać swoje zdjęcia i filmy popierając w ten sposób pomysły artysty na lepszy świat. Przez cały dzień Globalna Mapa „We Are One” na całym świecie prezentować będzie myśli i życzenia fanów Michaela łącząc nas wszystkich w prawdziwą społeczność globalną. Michael Jackson – geniusz i wizjoner był wszechstronnym artystą, który łączył różne muzyczne style i formy sztuki. „We Are One” to kwintesencja filozofii Michaela: miłość, nadzieja i pokój.

Jeśli chcesz oddać hołd Michaelowi w dniu jego urodzin prześlij zdjęcie lub krótki film ze swoim przesłaniem dla lepszego świata.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.com