14.09-United in Techno 4-Przepraszam-Tarnów

MiniaturkaZapraszamy na imprezę, która odbędzie się 14.09 w Tarnowie w Klubie Studenckim Przepraszam. Będzie to premierowa metamorfoza Reanimation Frequency - Nowe Brzmienia Nowe Możliwości.

 

Special Guest:
REEDD - Live PA (NITODRUM RECORDS - WARSZAWA)
https://www.facebook.com/nitodrum.poland
https://www.facebook.com/reeddpolska
https://soundcloud.com/reeddpl
http://www.mixcloud.com/reedd/
http://www.muno.pl/dj-art/reedd/

Support:
Lost Chord - DJ Set (Electronic Tree Records)
https://www.facebook.com/lost.chord.music
https://www.facebook.com/electronictree
https://soundcloud.com/lostchordmusic
http://www.mixcloud.com/lostchord/

Peter Gadek - DJ Set (Reanimation Frequency)
http://www.muno.pl/dj-art/peter-gadek/
https://soundcloud.com/peter-gadek-1
https://soundcloud.com/reanimationfrequency
http://www.mixcloud.com/petergadek/
http://www.mixcloud.com/reanimationfrequency/

Art.B - DJ Set (Tarnów)
https://www.facebook.com/andrzej.bielat.3?fref=ts
https://soundcloud.com/art-b-2

Teknociziak DJ Set (Tarnów)
https://www.facebook.com/agnieszka.buckateknociziak?fref=ts
https://soundcloud.com/teknociziak

Biografie:

REEDD
reedd (Bardziej znany jako Edd/Horyzont) Kiedy w 1997 stawiał pierwsze kroki za konsoletą, nigdy nie przypuszczał, że zagra na tylu wspaniałych imprezach. Dziś jego brzmienie, jest rozpoznawalne w całej Polsce i tak naprawdę jest nie wiele klubów w , których nie był, ale na pewno to nadrobi. reedd to nie tylko ex-lider agencji "Horyzont" która w 2008, po 8 latach trzęsienia stołeczną sceną techno dokonała swojego żywota, to również producent, organizator, promotor i współtwórca wytwórni płytowej "Nitodrum". Był jednym z pierwszych , który zaryzykował granie Schranz'u w stolicy, co zaowocowało wieloletnią rezydenturą w klubach "Lokomotywa", "Paragraf 51" czy "B65". Granie na festiwalach Rytmattica (2003), Destination Techno (2003), Lords Of Techno (2004), Pure Underground (2004), Neurotica (2004) czy Labyrinth of Sound (2011) tylko potwierdzały jego umiejętności. Bezkompromisowe Techno które płynęło z jego płyt pozostawiało wielokrotnie nagradzane owacjami ze strony publiki. Adam Beyer, Gaetano Parisio, Richard Bartz, Takkyu Ishino, Oliver Ho, Alexander Kowalski, DJ. Hell, La Di Da to tylko nieliczne nazwiska zaliczane do grona najważniejszych u boku , których miał okazję występować, a lista jest naprawdę długa. Obecnie Łukasz nie ogranicza się do jednego stylu. Przedział jego torby mieści płyty z gatunku Minimal, Tech-House, Techno, Tribal Techno. Nieważne jednak , który styl prezentuje, ważne że jego mix jest zawsze taneczny i dynamiczny. W 2004 zaczął występować Live co do dziś zdarzało mu się sporadycznie, trzymając swój materiał na specjalne okazje. W 2006 światło dzienne ujrzała płyta stworzona wraz z MacAster'em na ich wytórni "Nitodrum". Przez polskie środowisko clubbingowe została przyjęta niezwykle ciepło i pojawiła się w mixach wielu scenicznych kolegów. Nie obyło się również bez echa za granicą: płyta była wielokrotnie grana przez Takkyu Ishino czy Mad Max'a świadczy o tym że musi być całkiem niezłą pozycją. W 2011 Nitodrum, nastawiony tylko i wylacznie na Polską muzykę - ruszył z kopyta. Łukasz zrobił niezliczoną ilość remiksów m.in dla Jurka Przeździeckiego, Larixa, Pysha, NoToMasha, a także był remixowany przez Pol_On'ow, Donnela Knoxa czy Echoplexa. Na początku 2012 wydał album - Before Tomorrow - który, przez portal ftb.pl został okrzyknięty płytą miesiąca. Dzięki albumowi został dostrzeżony na zachodzie, a jego remix dla Peeta & Brehta utworu Kilimanjaro jest sztampowym kawałkiem, reklamującym całą epkę na której pojawi się również remix Corvina Dalka. Remix na konkurs dla Marka Bilińskiego - utworu "Ucieczka z Tropików", pomimo że nie wygrał, zakwalifikował się na płytę CD, która ukaże się pod koniec 2012.

reedd - Into The Clouds (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=xr-m_00SUWI

Live Performance:
reedd - Live @ Labirynth of Sound Open Air 2011 (using TouchAble)
https://www.youtube.com/watch?v=NkGPXquhHdk

LOST CHORD:
Młoda utalentowana postać na scenie klubowej reprezentujący polską cyfrową wytwórnie Electronic Tree.

Levente - Berry Juice (Lost Chord Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=DrQp1r2-xGM

ART.B
Pochodzi z Tarnowa, jednak za gramofonami po raz pierwszy stanął w roku 1998 w krakowskim klubie Electric Cafe. Prezentuje sety utrzymane w stylistyce Hard Trance, Goa, Acid Trance, Hard Techno. Jego występy często bardzo eklektyczne pod względem stylistyki, połączone jednak wspólnym mianownikiem trance'owego hipnotycznego zawieszenia... Jego ulubione labele to: Noom, Maximum Minimum, Power Tools, Shark, Blue Room, TiP. Od niedawna też próbuje sił we własnych produkcjach, czego efektem był live act w tarnowskim Przepraszam. Daje się poznać jako organizator imprez w Uwadze (Kraków), Zachęcie (Tarnów) oraz imprezy "Trancemission" w tarnowskim Przepraszam. Brał udział w przedsięwzięciach plenerowych "Techno train po Ponidziu" pod Kielcami, w Zagnañsku, na lotnisku Skarbimierz w Brzegu oraz w Mielcu na Cyplu. Grał w takich lokalach jak: Kanty (Jaworzno), Absurd, Krzysztofory, Uwaga (Kraków), Intro, Wagon (Wrocław), Regres (Bytom), Absolwent, Cub-e, Cafe też Mała (Nowy Sącz), Odyseja (Tarnowiec), Przepraszam, Zachęta, Do Rzeczy (Tarnów). Grał oraz współpracował m.in. z takimi dj'ami jak: Holgi Star (Niemcy), Emerson (Niemcy), Schimek (Słowacja), Pala (Niemcy), Carla Roca, Wazin, Edd, Sick, Raq, Marks, Miss Acrae, Double:U, Drummer, Angelo Mike, Nukee Proff, Siasia, Solar Kingdom, Epix, Zulus, Sweat, Dame Shila, Imida P, Sin Pro.

TEKNOCIZIAK
Teknociziak Gra od 10 lat. Początkowo klimaty oldskool elektro, obecnie oldskool/happy hardcore. Należała do kilku kolektywów i labeli internetowych m. in. kolektyw The Young Wolves z Tarnowa, z którym przez kilka lat rozkręcała imprezy w klubie Pretekst.

Przez pewien czas wraz z DJ'em LMNT'em prowadziła cykl imprez w klubie Off.Centrum w Krakowie. Przyczyniła się także do wydarzenia jakim było 8 Dni Kultury-Festwial Muzyki Niezależnej w Krakowie poprzez stworzenie projektu autorskiego "Music is Art" w Klubie Off.Centrum (2007).

W 2010 roku wraz z tarnowskimi DJ'kami stworzyła cykl imprez Cycki Przyszły, które odbywały się w klubie Hades w Tarnowie. W 2012 roku prowadziła autorską audycję Back To The Oldskool na antenie Słabego Radia.

Grała w wielu klubach w małopolsce, centralnej Polsce i nie tylko. Swoje sety prezentowała między innymi na takich imprezach jak Centertekk 2009, Super Vixa XIV (Brisk), Different Sound Waves.
https://soundcloud.com/teknociziak


PETER GADEK
Piotr Gądek aka Headnut. Rozpoczął karierę jako Dj w roku 2006. W tym samym roku w jego głowie narodził się pomysł stworzenia czegoś co przełamywało by wszelkie stereotypy muzyki clubowej utworzył projekt, grupę muzyczną pod nazwą Reanimacja Częstotliwości(Reanimation Frequency)

Na początku działalności gościli na nich tarnowscy reprezentanci różnych stylów muzycznych lecz potem odważnie zaczeli zapraszać szanowanych i znanych dj’ów i producentów z innych miast polski.

Piotr nie ogranicza się tylko i wyłącznie do grania muzyki Techno i Hard Techno, można go również usłyszeć w innych przestrzeniach muzyki elektronicznej takich jak Deep House, Tech House, Progressive House a nawet i Minimal.

Jako organizator miał okazję grać u boku takich sław z polskiej sceny jak między innymi:

Black Art (Neuroshocked/Warsaw Mechanizm), Osmo (Scythe Squadron), Luka Daniello (Dirty Stuff Records), Arthur Crag (TURBULENCE CREW), Bednarz (DATABLENDER), Rhino (TECHNO Na GRANICY), Novicki (POZOR!)...

Piotr również grał na wielu wspaniałych imprezach i supportował Dj'ów i Producentów takich jak:

Tomash Gee (METHADON), Hellboy (Electronic Festival), Max Damon (MOLECULAR), Venom & Marks (Cieszyn), Tomash WBPM & No Time (Combat Corps), Rascal & Dariush Crusher (TORNADO CREW/PROPANOISE). Więcej grzechów nie pamięta ale na pewno jest tego sporo.

Z lokalnych DJ'ów pamięta:

Emes(LYCHEE RESIDENT), Jacob S.(LYCHEE RESIDENT), Joshua(Ex ERGETYZM), Sin Pro(Ex TWELVE INCHES), Imida Paul(Ex TWELVE INCHES), Meness & Viktor(PROSTA MELODIA), Dee Monic(M&A DUO), Art.B(Ex TURBULENCE CREW),Collen Vax(CIRCULATE RECORDINGS/ADHD Music), Yagi(DEAD MEAT LTD.), Krzysiek Augustyn(DIRTY STUFF RECORDS), Lost Chord(ELECTRONIC TREE), Dudek(TARNÓW), Wała(TARNÓW), Żółty(TARNÓW)....

Jako organizator imprez nie ogranicza się tylko i wyłącznie do Technicznego wydźwięku. Stara się również pokazać inną stronę muzyki elektronicznej szeroko rozumianej.

DATA: 14.09.2013 (SOBOTA)
MIEJSCE: KLUB STUDENCKI PRZEPRASZAM - RYNEK 10 - TARNÓW
START: 21:30
END: 6:00
TICKETS: 10 PLN

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Plakat