MTV Music Award - na Unibet.com

Do ceremonii rozdania nagród MTV EMA dzielą nas tylko godziny. Fani nie mogą już oddawać głosów na ulubionych wykonawców, ale mogą jeszcze typować zwycięzców w najważniejszych kategoriach. Tą niepowtarzalną możliwość daje serwis Unibet.com.

 Tegoroczna gala MTV łączy elementy muzyczne z historycznymi, gala po latach wraca do Berlina – nie bez kozery. Uroczystość poza akcentami muzycznymi połączona będzie z elementami najnowszej historii starego kontynentu – obchodami  20-lecia upadku Muru Berlińskiego.

 

Tuż przed rozpoczęciem ceremonii specjalny koncert pod Bramą Brandenburską zagra U2 upamiętniając w ten sposób rocznicę zburzenia Muru Berlińskiego, a gośćmi specjalnymi ceremonii będą: legenda światowego tenisa Boris Becker, boysband Backstreet Boys, aktor Jean Reno, a także aktorka i piosenkarka Juliette Lewis. Podczas Gali wystąpią między innymi: Foo Fighters, Green Day, Jay-Z, Leona Lewis i Shakira. Jednak największe emocje towarzyszyć będą samej ceremonii rozdania statuetek MTV EMA. Jak co roku  rywalizować będą głównie artyści ze Stanów Zjednoczonych i z Europy. Dziś rynek amerykański, brytyjski i europejski to największe rynki muzyczne świata co dodatkowo wpływa na wartość nagrody MTV EMA.

 

W kategorii Najlepsza Wokalistka o nagrodę powalczą: Lady Gaga, Beyonce, Katy Perry, Shakira i Leona Lewis. Największe szanse na zwycięstwo wśród użytkowników UNIBET.com ma Lady Gaga – nie dziwimy się pewnie ze względu na „Pokerface”, który także jest nominowany w jednej z kategorii. Jednak do udanych kończący się rok zaliczyć mogą także:  Beyonce znakomity album "I Am... Sasha Fierce" i debiutującej na światowych listach Katy Perry znana z utworu I kissed a girl.  Stawiając na Lady Gagę możecie wygrać zaledwie (1.15).

 

Faworytem kategorii Najlepszy Wokalista jest partner Beynoce raper Jay-Z (1.35)  Jednak tuż za nim plasują się jego koledzy po fachu Kanye West (3.00)  i wracający w wielkim stylu Eminem (5.00), który ma na swoim koncie kilka statuetek MTV EMA. I być może właśnie na niego warto postawić?

 

Emocjonująco zapowiada się rywalizacja w kategorii Najlepsza Grupa. Tutaj faworytami są amerykańskie kapele: znani chociażby z festiwalu Opner’er Kings of Leon (1.75). Użytkownicy UNIBET.com wysoko oceniają także szanse Black Eyed Peas (2.00) i Green Day (5.00).

 

I na koniec kategoria Najlepszy utwór, w której największe szanse na zwycięstwo mają:  Lady Gaga  z Pokerface (1.80), Black Eyed Peas z I Gotta Feeling (2.05), „Use Somedoby” Kings of Leon (4.00).  

 

„Jak widać po naszych kursach faworyci w poszczególnych kategoriach są wyraźni i chcącym zarobić na muzyce swoich idoli fanom będzie łatwo powiększyć zainwestowany majątek. Najciekawiej według nas zapowiada się rywalizacja w kategorii piosenka roku. Co prawda Lady Gaga z Pokerface wydaje się naturalnym typem, ale nie należy zapominać o tym, że Black Eyed Peas jest ostatnio w natarciu i ma szansę na zwycięstwo tak zwanym rzutem na taśmę. Taką właśnie tendencję zauważyliśmy wśród obstawiających, co z kolei daje nam do myślenia czy nie powinniśmy czasem skorygować  troszkę naszych kursów”  - informuje Leszek Haba z Unibet.com.

 

Wszystkie kursy można znaleźć tutaj: https://pl.unibet.com/betting/grid/2000052023.odds

 

Unibet został założony w 1997 roku. To jedna z największych prywatnych firm bukmacherskich z siedzibą w Londynie, oferująca w 20 językach wszechstronny zakres zakładów sportowych, loterii i gier online zawieranych poprzez stronę www.unibet.com. Z usług Unibetu korzysta obecnie ponad 4 miliony klientów z ponad 100 krajów. W 2004 r. Unibet Group Plc. zadebiutowała na giełdzie w Sztokholmie. Unibet jest jednym z założycieli Europejskiego Stowarzyszenia Gier i Zakładów – European Gaming and Betting Association (EGBA) oraz Stowarzyszenia Gier i Zakładów On-line w Wielkiej Brytanii - Remote Gambling Association in the UK (RGA). W 2006 oraz 2008 roku Unibet został wyróżniony przez międzynarodowy magazyn „eGaming Review” prestiżową nagrodą „Najlepszego Europejskiego Bukmachera Sportowego Roku”.